Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Va valakinek tapasztalata a...

Va valakinek tapasztalata a Forever Clean9 programrol?

Figyelt kérdés
2015. jún. 10. 11:07
 1/7 anonim válasza:
17%

Nekem van, mégpedig nagyon pozitív. Annyira, hogy jogszabályba ütközik, hogy itt leírjam. Tiltott reklámnak minősülne.


Persze te lehet, hogy egész másmilyen ember vagy, mint én. Ha privátban megkeresel, online össze tudlak hozni jó néhány olyan emberrel, aki megcsinálta illetve épp most csinálja. Megismerheted az ő tapasztalataikat is. Sokan még nálam is komolyabb eredményeket értek el. Köztük szinte biztosan találsz nemben, életkorban stb. hozzád hasonlót. Az, hogy így ingyenesen tájékozódsz, még semmire nem kötelez téged. :)

2015. jún. 11. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Sokan vannak közöttünk, akiknek testalkata

a kelleténél gömbölydedebbé válik, s ezt kihasználva annyian kínálnak jó pénzért

kényelmes megoldásokat, hogy ha csak a tizedrésze igaz lenne, már mindenütt

csak nádszál karcsú embereket láthatnánk.

2015. jún. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
Szia! Egy tudományosan összeállított program, ami valóban működik is. Nem véletlenül olyan sok jó eredmény van vele világszerte és használják a hírességek is.Érdemes kipróbálni.Sok sikert hozzá!
2015. jún. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Gondolom eladásban érdekelt személy vagy.
2015. jún. 17. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Zsók Sándor válasza:

Nem szeretném a Forver termékeket csodaszereknek minősíteni, de aki nem fogyasztja vagy nem probálta ki az kérem ne alkosson véleményt. Én magam fogyasztüja vagyok és állítom hogy a Clean 9 az egy nagyon jó termék. Jó magamnak nincs szüksége fogyásra de viszont a Clean 9 meg újabban a F.I.T 1

csomag termékek egy anyagcsere szabályzó az ember szervezetének. Ez ami érdekes és egyedi benne. Mert hát a túlsúlyos személyek úgyebár nem azért csak súlyosak mert sok kaloriát fogyasztanak meg a nagyon vékonyak azért mert kevés kalóriát, hanem az anyagcsere a szervezetben nem müködik. az egyiknél túl lassú, a másiknál meg túl gyors.

2015. jún. 20. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
52%

Erősen pozitív tapasztalatom van :)

Kb 4kg-tól szabadultam meg a 9 nap alatt, fél év elteltével kb 1 jött vissza.


Ha bármi kérdésed van szólj, a párom C9 mentor :)

2016. máj. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sajgo dalma válasza:
Sziasztok. Azt szeretném kérdezni, hogy valaki csinálta tovabb az F15-t?
2017. szept. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!