Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szuz tea kapszula hasmenés?

Szuz tea kapszula hasmenés?

Figyelt kérdés

Most fogom elkezdeni szedni.Ha nem megy majd tole a hasam,akkor nem is fogyok majd tole?

Tudom h egeszseges etkezes meg mozgas meltte.De konkretan ez erdekelen most.


2015. jún. 13. 15:18
 1/1 anonim ***** válasza:

ez hashajtó hatású lágyabb széklet, jobban kitudsz ürülni és mégsem gyógyszer. Önmagában a fogyásban nem segít, de jó méregtelenítő. Nekem több műszakban összevissza étkezés miatt mert így lehetetlen normális időkben enni, nekem ezt kell szednem hogy normálisan tudjak nagy wc-zni lágyabb a székletem tőle, fogyni úgy fogytam hogy mellette mozogtam és odafigyeltem az étkezésre. Önmagában a fogyásban nem segít, csak gyorsabb lesz az anyagcseréd és ha fogyózásba kezdesz az mellé jó segítség, de csak önmagában nem jó.

Eleinte lehet hirtelen hasmenés szerű élményeid lesznek, de egy idő után hozzászokik a szervezeted és akkor lágyabb de normál székleted lesz.

2015. jún. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!