Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Vettem egy krémet SLIM EXCELLE...

Vettem egy krémet SLIM EXCELLE és hypoalergen, de viszont kipirosodtam tole. Ha tovább használom mik lehetnek a kovetkezményei?

Figyelt kérdés
ma jott le a krem, és bekentem vele egy kisebb ponton a kezem, hasam feneke, és combom-mindenhol kipirosodott de viszont égetett is mi jó, mert égetnie kell, csak azt írja, ha kipirosodik a bor vagy kipattog akkor ne használjuk-de nekem meg szukségem van rá, mert nagyon meghíztam, és le kell fogynom :( 1 óra elteltével elmúlott a piros, és semmi jele nincs bajnak-egyenlore-de valakinek van tapasztalata, ha továbra is használnám annak ellenére, hogy kipirosodom akkor lenne e bajom? az allergikus reakció? vagy nem? segítsetek kérlek..
2015. jún. 18. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Most komolyan? Zsiregeto krem?
2015. jún. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, de viszont én futás elott kenem be magam, és akkor gyorsabb az eredmény-soha nem hittem bennuk, de most hogy igy nézek ki, inkább teszek egy próbát, semint szenvedjek :) nincs rajtam sok felesleg kb 7 kg de turheto, úgyhogy nem kell sok zsírt levegyen, de futás és a krém jó, ha eggyut vann használva :D én sportolok rengeteget, keveset eszek, és úgyis híztam úgyhogy nekem mindegy, plusz volt egy kis pénzem hát rászántam magam, csak nemtom a pirososdás menyire ,,káros,, most mejek futni, bekentem megint, de most csak 10-15 percig volt piros.....azelott meg tovább akkor használhatom? vagy menjek vele orvoshoz? :(
2015. jún. 18. 18:33
 3/4 anonim válasza:
Nyugodtan használd! Nekem is pontosan ezek a tüneteim és más ismerősömnek is akik használják. Az égő érzés és a bőr pirossága vele jár. Ez nem allergiás reakció csak a bőr érzékeny erre a krémre, amit le is írtnak a használati útmutatóban. Ha a pirosságon és az égető, meleg érzésen kívül mást is tapasztalsz, mint pl. a kippatogzást vagy egyéb más dolgot, akkor kell abba hagynod csak.
2016. jan. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amugy csak ideírnám, ha tornáztam mellete és futottam használt :) pár cmt tényleg lementem :) de mihelyt abbahagytam hasznalni, visza jott...foleg hogy sportoli sosincs idom -_-
2016. nov. 16. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!