Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Tudnátok ajánlani ilyen...

Tudnátok ajánlani ilyen szereket, nektek mi/mik váltak be?

Figyelt kérdés
Olyan készítmények,tabletták érdekelnének amely tényleg elősegítik a fogyást és beszerezhetők akár egy drogériába is pl. DM! Tudom, hogy a szerek nem fognak önmagukban segíteni, de nem is kell, mert mindennap futok és egészségesen étkezek, életmódváltás történt nálam. Mindennap fogyasztok mályva vagy zöld teát, de ezen kívül van még valami ami elősegítheti, felgyorsíthatja a fogyást? Jelenleg 88 kg vagyok és 182 cm magas,szóval úgy kb. 8-10 kg-t kéne leadnom, ezt szeretném a nyáron megtenni.
2015. jún. 20. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Strandszezon? Aztán kezdődne ősztől a visszahízás? :D Étkezés, sport és nem kellenek ilyen semmit érő "szerek". A zöld tea és a mályva tea éppen elég. De ha nagyon szeretnéd, hogy hasznos is legyek, akkor [link]
2015. jún. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha rendben van az étrend és a testmozgás, akkor nincs szükséges semmilyen csodaszerre. Főleg, hogy a későbbiekben inkább baj származik abból, ha ilyenek segítségével fogysz le.

Ha nagyon akarsz valamit szedni, akkor zöldtea kivonatot ajánlok. Felpörgeti az anyagcseréd, termogén zsírégőként tartják számon, és ezt biztos megtalálod egy kisebb drogériában is.

2015. jún. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Winstrol
2015. jún. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a szénhidrátot a kukába nem a pofába és már le is fogytál.
2015. jún. 21. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a tornaszerek segítettek: futópad,szobabicikli, edzőtermi gépek.
2015. jún. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tornaszerek, ez jó :)
2015. jún. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem is mindenképpen a szénhidrátot elkellene hagyni és salátákat enni és sportolni,futni.tornázni,vagy edzőterembe kellene menni.
2015. júl. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!