Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hol hibázom a fogyokuraban?...

Hol hibázom a fogyokuraban? (lent)

Figyelt kérdés
Mondhatni 2 éve kezdtem ezt az egeszet, hogy bele kezdek a fogyókúrába. Először mindig elrontottam. De mára már tenyleg nem tudom, hogy miben hibázom. Tehát most 1 hónapja az van, hogy járok futni esténként. 20-30percet, mindig minimum 4 napot a 7ből. Az étkezésemmel semmi gond nem lehet, annyi gyümölcsöt es zöldséget eszem, amennyit csak tudok. És amit csak tudok, helyettesítek veluk. Nem eszem kenyeret már egy ideje. Tehát egészségesen etkezem. Sosem nassolok. Konditerembe is jártam 1 évet (kisebb kihagyasokkal). Mégsem fogytam fél kg-ot sem. És cm-Ben sem igazán látható.

2015. júl. 7. 20:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Nem vagyok olyan "tapasztalt" a fogyókúra témában, azonban mennyi fölösleg van rajtad? Mert ha igen kevés, akkor persze hogy lassabban megy le. Hány kg vagy, hány cm?

Ne haragudj ha hülyeséget írtam... :)

2015. júl. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Ah, mások is elhúzzák évekig... Én lassan 3,5 év után már kezdek türelmetlen lenni :D Bár tudom, több mozgás kéne.


Az étkezéseddel simán lehet gond, a sok gyümölcs például a legtöbbünknek nem segít a fogyásban. Persze elképzelhető, hogy van, akinek igen, a sok cukor ellenére. Nálam gyümölcsfüggő a dolog, azt hiszem, de jobb, ha nem eszem sokat, mert nem laktat, csak sok cukrot jelent.

Az egész étkezésedet kéne nézni s persze a mennyiséget. Főleg ez utóbbi számít.

2015. júl. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Hány centi vagy? Hány kiló? Kb. mennyi gyümölcsöt, zöldséget, húst eszel egy nap?
2015. júl. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
170cm , 68 kg. 52-re szeretnék fogyni körülbelül. Nem szeretnék nagyon sovány lenni, de most érzem magamon ezt a par kg fölösleget. Utolsónak: annyi gyümölcsöt eszem, hogy pl. ha ebedeltem es utana megéhezem akkor nassnak gyümölcsöt eszem. Egy nap meg szoktam enni pl. 5 db barackot, meg gorogdinnyéből is sokat eszem. Ez most csak egy példa volt. Mert attól függ milyen gyümölcs van itthon. Húst is sokat szoktam enni, de csak marhahúst meg csirkehust. Nem tudom, legyek türelmes és folytassam még ezt? Vagy nem is fog sikerülni ez a fogyókúra? Ha valaki megmondaná mi lenne a helyes, aki ért hozzá, akkor lehet hogy jobban bíznék benne. Vagy aki megmondaná mit kellene csinalnom.
2015. júl. 7. 21:21
 5/24 anonim ***** válasza:

OK, ez nem rengeteg gyümölcs :) Csak mert van, aki kilószámra eszi, ami fogyáskor nem feltétlenül jó, főleg, ha éhes lesz tőle, sokakkal ez történik.


Kíváncsiságból a helyedben kiszámolnám egy átlagos napomat, hogy mennyit eszem, hátha látszana valami. Mert amit írtál, hogy mit eszel, abban nem látok semmi problémát...

2015. júl. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Szia, nagybátyám ezzel foglalkozik, ha Pesten vagy békés megyében élsz nyugodtan írj üzenetet, és megbeszéljük a többi dolgot :)
2015. júl. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Utolso: csak akkor beszélhetek a nagy bátyáddal, ha ott lakom? Interneten keresztul nem lehetséges? Ugyanis nem arra fele lakom.
2015. júl. 8. 10:11
 8/24 anonim ***** válasza:

Én diéta alatt hanyagolom a gyümölcsöt vagy csak éppen pár kockát dobok a reggeli zabpehelyre. Sok cukor van benne.

Mekkora mennyiségeket eszel? Milyen köretet eszel? Salátát? Milyen öntetet teszel rá?

2015. júl. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

1. gyenge az edzésed, régen egy csomószor leírtuk: a futás az lófity, sajnos a divat mást mond, ezzel nem tudok mit kezdeni.


2. nem írtad mennyit és mit eszel, a sok (túl sok?) gyümölcs nem feltétlen jó mindenkinek


3. tejtermékek (tejfehérje) és glutén?


4. össz. kalória, makrotápanyagok aránya? Semmit sem írtál az étkezésedről ami lényeges lenne, az még kevés infó hogy kenyeret nem eszel. Bárhol elronthattad.


Kenyér nélkül is lehet túl magas a ch bevitel, főleg gyümölcscukorral. Lehet egy felismeretlen hormonzavar, látens gluténbevitel és emiatt anyagcseregond, lehet gond tejszármazékok miatt, és ezek csak a leggyakoribbak.

2015. júl. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Akkor pl. A mai napomat le írom, mit ettem: reggelire 9kor ettem főtt tojást paradicsommal sajttal és paprikával. 12:40kor dinnyét. 14:00kor paradicsomoskáposztát. És most fogok vacsorára enni salátát, nem öntettel, hanem fűszerekkel, és pici olivaolajjal., és krémfehérsajttal. És az, hogy a futás kevés.... Arra az a válaszom, hogy le irtam màr, hogy jártam konditerembe 1évet (pici kihagyasokkal). Ott nem csak futottam. Hanem erősítő gyakorlatokat is csináltam, lábra kézre és hasra meg fenékre. És mindig a végén csináltam a kardiot , ami legtöbbször futás volt. És ettol sem fogytam 1 kgot sem.
2015. júl. 8. 17:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!