Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Helyes vagy nem?

Helyes vagy nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Első zsírégető amit elkezdtem ma használni, a revex16! Mit gondoltok róla? Jo döntés volt elsőre ezt választani vagy nem? Es alapvetően kinek mi a tapasztalata vele?


21 eves vagyok es lany


2015. júl. 8. 00:27
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
nem ettől fogsz lefogyni hanem csökkentett kalóriabevitellel. ez csak arra jó hogy ha van felesleges pénzed le tudjanak húzni vele.
2015. júl. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem helyes.Csak a pénztárcád lesz tőle soványabb,te nem!
2015. júl. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem értettem azokat, hogy miért kell ilyen butaságokra pénzt kidobni és miért hiszik azt az emberek, hogy ilyen "csodaizéktől" lehet fogyni és zsírt égetni.


A valódi csodaszer az életmódváltás, a rendszeres testmozgás, a megfelelő táplálékbevitel és figyelni a kalóriákat és elfelejteni az egészségtelen dolgokat.


Ha már megvetted akkor próbáld ki, ha nem ír mellékhatásokat, ha ír, akkor inkább felejtsd el, de utána kezdj el rendszeresen mozogni és odafigyelni az étkezésedre! :)

2015. júl. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A Revex-16 egy Sciteces termogenetikus zsírégető, s mint minden ilyen remek társ a megfelelően összeállított diéta és mozgás MELLÉ! Ezek nélkül viszont nem sokat ér, szóval önmagában ne várj tőle csodát.
2015. júl. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elnézést! Azt nem írtam hogy heti 3-4x eszem, súlyzos es kardio edzéseket végzek es természetesen "normális" ételeket eszem es mindenre figyelek! Tehát a kérdésem ezzel együtt szólt volna!
2015. júl. 8. 11:35
 6/8 A kérdező kommentje:
3-4 x edzem* bocsánat a telefonom elirta!!!
2015. júl. 8. 11:35
 7/8 iskolások válasza:
60%
Szia :) én R-egenor-t használok nagyon jó és használ 2 hónap alatt 10 kg-ot fogytam ... Szerintem ez a legjobb mert pont hogy olyan ételeket ehetsz amikről azt hiszed h hizlal ( ok magában hizlal de a R-egenor használatával perfect) pl: Hús,tojás,hurka persze csak kacsa liba disznó zsírban ... De eről részletesen olvashatsz egy csomo helyen én ezt ajánlom nekem is ez az 1.fogyokuram es segített... Remélem én is tudtam segiteni neked
2015. júl. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Köszönöm szépen , sokat segítettél :)
2015. júl. 9. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!