Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szerintetek melyik a legolcsób...

Szerintetek melyik a legolcsóbb étvágy csökkentő? Szerintetek megéri hogy gyógyszereket szedjek be ahhoz, hogy le fogyjak?

Figyelt kérdés
2015. júl. 9. 18:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, ha pszichésen hat rád, akkor biztosan megéri. Amúgy nekem a legjobban a karamella veszi el az étvágyamat. Igaz, van benne sok kalória :)


Egyél kalóriaszegény ételeket, attól is fogyhatsz. Grillezett csirkemellből és öntet nélküli salátából, párolt zöldségből gyakorlatilag korlátlan mennyiséget ehetsz.

A lecsót szereted? Ha nem szalonnával meg kolbásszal készíted, hanem csak zöldségekkel, tojással, esetleg virslivel, szintén ehető belőle sok. A kenyeret azonban el kell felejteni mellé, vagy nagyon minimális mennyiségben szabad csak.


Székelykáposzta sovány húsból, minimális tejföllel, szintén kenyér nélkül ehető bármennyi. Nem tudod ilyen ételekkel túllépni sem a napi 1500 kalóriás keretet.


A cukros üdítőt, gyümölcsleveket, tejtermékeket persze felejtsd el, a kenyeret is kerüld, a tésztákat, szénhidrátot is. Maradj a zöldségeknél és húsoknál. Garantáltan fogyni fogsz.

2015. júl. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a zsír, pontosabban a szénhidrát minél nagyobb hiánya. Illetve a kettő együtt. Főleg, ha a fehérje sem sok. A magas glükagonszint odatesz.


Nem kell szereket szedni. Amúgysem fogy le az ember csak attól, hogy nincs étvágya, bár valamit lehet, hogy segít, főleg egyeseknél. Nálam nem, próbáltam. Volt étrendem, ami mellett kikapcsolt az éhségem és az étvágyam is (az első fontosabb, többnyire könnyű nem enni, ha nem éhes az ember, csak étvágya van). Így se igen ment a kalóriadeficit. Persze tudom, hogy abnormális vagyok. De tényleg nem tartom megfelelő iránynak az étvágycsökkentést.

2015. júl. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Almaecet a mérgek helyett esetleg?
2015. júl. 10. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Ali Tepelenti válasza:

A fogyás "titka", hogy több kalóriát égessünk el, mint amennyit beviszünk. Tekintettel arra, hogy a különféle csodatabletták és diéták csak a tablettagyártóknak és a diétás könyvet kiadóknak hoznak tetemes hasznot, a fő cél a minél több mozgás.

Én a szobabiciklit javaslom első lépésként. Tudom, hogy pénzbe kerül, de csak egyszer kell megvenni!) Nem kell kimenni a lakásból, bármikor kéznél van, és a jobb típusoknál az elégetett kalória is leolvasható. Emellett természetesen kevés szénhidrát, sovány húsok zöldségkörettel, ha kenyér akkor teljes kiőrlésű, ha tészta, akkor durum. Jöhet mindenféle, nem túl édes gyümölcs is. Ha eleget kerékpározol, garantáltan fogyni fogsz.

2015. júl. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Henyba válasza:
Fahéj
2015. júl. 12. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
És a táplálkozásodon mért nem tudsz változtatni?
2015. júl. 12. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Aranyoskám! Ez is, mint minden fejben dől el...szivesen adok személyedre szobott tanácsot: tancosdeneskukacfreemail.hu
2015. júl. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 II.Gyuresz válasza:
Akaraterő.A gyógyszer nem segít. Jó étvágycsökkentő a kerékpározás, úszás, Xflight edzések..heti két Zumba csodákra képes...és egyéb más sport tevékenység. Nincsenek csodaszerek, ha lennének, egy kövér ember sem lenne. Tehát: a bevitt étel mennyiség(kalória) csökkentése, a szénhidrátok, zsírok csökkentése, sok-sok mozgás- de nem ész nélkül egyből, fokozatosan, szépen. A fogyás is lassú, de szép lesz.
2015. júl. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Igaza van az előttem szólóknak. Akarat, és elhatározás kérdése. De ha ragaszkodsz valami bogyóhoz, akkor csak legálisan forgalmazott (patika, biobolt, drogéria) terméket válassz, mert az engedély nélküli "netes" csodaszerek, és társaik nagyon veszélyesek lehetnek!
2015. júl. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Diétázz, sportolj. De nem a szénhidrát a mumus, hanem annak korlátlan fogyasztása. Kerüld a fehér.lisztből készült ételeket, péksütik, fehér kenyér stb, cukros üdítők, tejszelet, kis csokikák fogyasztásást. Barna kenyér, barna rizs, egyéb lassan felszívódó ch mehet nyugodtan, persze mértékkel. Csoki süti fagyi kávéba cukor... Ezeket felejtsd el. És mozgás, mozgás, mozgás.
2015. júl. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!