Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Vettetek az utóbbi pár hétben...

Vettetek az utóbbi pár hétben Reduce Weight-t? Ha igen, hol? Csak mert állítólag hetek óta nem lehet kapni.

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Te is a gyógyszerekre bízod magad. grat.
2010. márc. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Közöd?
2010. márc. 4. 18:10
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nincs, csak utálom az ilyen embereket. Sajnálom, nem tudok rajta változtatni, és nem is akarok! De senki sem tanul ebből...
2010. márc. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szia a Lehel Piacon a posta melleta a galérián , Kamilla boltban 2950ft -ért van.Tell:288-68-26
2010. márc. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az Apotékánál már meg is veheted, és rendelni is lehet! 297-0544; www.apoteka.hu
2010. márc. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A bioboltokban is lehet már kapni.
2010. márc. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Nem tudom aktuális-e még de a licitáló oldalakon is lehet kapni.Az első válaszoló meg ha ilyen undok minek járkál ilyen oldalra?Több oldalon olvasok ilyen "észosztóktól" kommentet és döbbenten nézek.Szerintem senkinek semmi köze hozzá hogy miért mivel mikor és hogyan akar fogyni.Kérdeztek valamit arra kell válaszolni,nem kell a az okoskodás abból amúgy is van elég ebben az országban.Én meg az ilyen embereket utálom.:)
2010. ápr. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!