Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hejj emberek valami hatekony...

Hejj emberek valami hatekony fogyaszto tabletta?

Figyelt kérdés
Nemsokara itt az eskuvo napja es szeretnek leadni jopar kilogrmot, sportolni nem nagyon tudok a munkam mellett. Ha valaki tud hatekony fogyaszto tablettat ami tenyleg hat az irjon.
2015. júl. 12. 23:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Hatékony? Hejj ne zabálj. :D
2015. júl. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél, akkor mielőbb szeretsz rájönni, hogy értelmes életmód (táplálkozás + edzés) biztos, jó eredményre vezet.


Ha nem szeretnél igazán leadni jó pár kilógrammot, akkor még elhúzod az időt (sok ember éveket, évtizedeket tölt így, látszik mennyire ráérnek..) és keresgélsz alternatív megoldásokat.


Alternatív megoldások ígérete LESZ. Van, találni fogsz. Bogyókat, varázslásokat, kuruzslást és tudományt. Valószínűleg mind kamu lesz, ami valamennyit segít, annak meg nagy ára lesz, mondjuk fogysz, de gyenge és löttyedt leszel, megint nem fogsz egészséges szépséget sugározni a megszerzett súlyvesztéssel.. csak egy példa.



Egy fogynivágyónak kb. ennyit tudnék írni a mostani eszemmel, szóval lehet keresgélni 'más' utakat, sok-sok millió ember tesz így, nem tudunk róla, hogy sikerülne nekik. Főleg nem, hogy szép és tartható eredményt érnének el. Kamu oldalak már vannak, amelyek sikerekről számolnak be 1-1 termék (nagyon sok termék) hatását illetően, ez marketing hazugság, itt is eldönti az ember bedől-e ezeknek.


Vagy tényleg ott van az életmód megreformálása, ugye az életmódunk hat a testünkre, aminek következtében leszünk egészségesek, vagy betegek (hízás, kóros fogyás stb.)

2015. júl. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tulsulyos ha ezt hinnetek nem vagyok 90kg...
2015. júl. 14. 01:05
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja es nem szoktam zabalni egyszeruen ha nem estek is ugyan annyi kg vagyok
2015. júl. 14. 01:05
 5/10 anonim ***** válasza:

Aki nem túlsúlyos az nem keres fogyást segítő tablettát.


Ha célod a fogyás, akkor tedd rendbe a szervezetedet, egyél JÓL és eddz (jól).


Nem tudom, ezeket nem írtam fent? A te célod nem a miénk, mi sem vagyunk túlsúlyosak (legalábbis én nem) de ez irreleváns, lényeg, hogy megvalósítod-e ezt a fogyás célodat.


Ha nem, nyilván az sem baj, nekünk főleg nem.

2015. júl. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2015. júl. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De csicskak vagytok meg valszolni sem tudtok rendesen...nagyon eggyutterzok. . tudjatok nem mindenki lehet 45 kg..😒
2015. júl. 19. 15:47
 8/10 A kérdező kommentje:
Egyepkent talaltam es idovel hasznal mas is hasznalja es hat.. Nemtudom az ilyen emberek mit kepzelnek magukrol.
2015. júl. 19. 15:48
 9/10 anonim ***** válasza:

Most fogsz házasodni???

Szegény feleség/férj elég rossz helyzetbe lehet ha ilyen modortalan van..már bocsi..

Nagyobb célt érhettél volna el ha nem úgy kezded hogy "Hejj"- ezt meg mindenki letojja mert már látja hogy egy bunkósutyerák paraszt lehetsz..De lehet hogy nem..Én nem állítom!!

Egyébként mert az 5-ös válaszoló elmondta...Egyél jót és edz jól...Már maga ha betartod a napi 3 étkezést az is fogyaszt..emellett ha edzel akkor az a pár felesleges x kiló lemegy..na de nem most kellett volna erre gondolnod!!! Szeretem amikor valaki tablettával akar megoldani mindent úgy hogy semmit nem tesz..Nem mondanám hogy gáz...de aki egy kicsit is ad magára az megelőzi már ezt..vagy csak elégedett marad azzal amilyen.

2015. júl. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kösz, hogy lecsicskáztál minket.


Ezért máris érdemes volt leülni a gép elé.


Neked is szép napokat... gondolom így képzeled el az emberségességet.. gondolom kapcsolatra vágysz másokkal.


Baromságot kérdezel, aztán beszólsz mindenkinek aki segítő szándékkal válaszolt.


Ez röhejesre sikeredett..

2015. júl. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!