Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ki mit ajánlana?

Ki mit ajánlana?

Figyelt kérdés
10kg-ot híztam hormonok miatt, de szeretnék vissza lefogyni, viszont edzeni, futni nem igazán van időm, mert sokat dolgozok, alig vagyok itthon, és érdekelne valami olyan amit csak beszedek és lefogyok,de túl sok mellékhatása nincs, főleg olyanok amik felviszik a vérnyomásomat, tudom nem a legjobb ötlet, de nagyon zavar és az időmbe nem fér bele, hogy foglalkozzak ezzel sajnos.
2015. júl. 13. 13:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Olyan csodakapszula amit csak beszedsz és lefogysz olyan nincs. Ha lenne akkor nem lennének túlsúlyos emberek.

Ha nincs időd edzeni akkor az étrended kell rendbe tenni, ez amúgy fontosabb mint az edzés. Persze egy normális étrend aerob és súlyzós edzésekkel kiegészítve a legjobb. Olvasd el a Sárga Kapszulát!

2015. júl. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Reg-enor
2015. szept. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!