Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szerintetek egy 15 éves...

Szerintetek egy 15 éves lánynak sok a 61-kg?

Figyelt kérdés
159cm vagyok és 61 kg 15 vessen ! Hogyan tudnák egy kicsit leadni a kilokból ? Segitsetek légyszi ! :(
2015. júl. 15. 11:24
 1/4 anonim válasza:
menj el futni :)
2015. júl. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
44%

tessék mozogni


elég húsos lehetsz :D

2015. júl. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sok, én is ilyen magas vagyok, csak 51 kg.

Menj el futni, úszni, felejtsd el az édességeket, a gyorséttermi kajákat, vacsira egyél kevés köretet.

A neten keress tornagyakorlatokat, kardió, aerob videókat, és tornázz velük együtt. A különböző izomerősítő gyakorlatok, pl. hasizomerősítők, csak a hasizmodat erősítik, de zsírt nem égetnek.


Tornázz heti háromszor több mint fél órát. Ha kitartó vagy, figyelsz az étkezésre és rendszeresen mozogsz, akkor le fogsz fogyni.


De drasztikus fogyókúrába ne fogj, mert még fejlődő szervezet vagy és még változni fogsz!

2015. júl. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem a kg-ból kell leadni hanem a zsírból.

[link]

[link]

2015. júl. 17. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!