Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ha egesz nap utifumaghelyat...

Ha egesz nap utifumaghelyat ennek attol ehezne a testem?

Figyelt kérdés
2015. júl. 20. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Eleg valoszinu h igen, de ez szerintem neked is egyertelmunek kellene legyen.
2015. júl. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha totálisan koplalsz, akkor éhezik a tested?

Nem hiszem, hogy sokat kell gondolkodni a válaszon.


(De egy csomó rost elég problémás tud lenni, főleg, ha mondjuk nem is iszol hozzá eleget. Tápanyagot természetesen nem ad és egy normális ember jól se lakik a semmi kalóriával...)

2015. júl. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igazabol lehet rossz helyre tettem fel a kerdest.. mostanaban (2-3 honap kb) meg a viztol is hasmenest kapok ezert eszem etkezesenkent utifumaghelyat egy pohar vizben elkeverve, de neha meg igy is hasmenesem van. kicsit elegem van ez egeszbol, fogytam is de rettegek az ilyen koplaltatos dolgoktol mert egyszer eheztettem magam, mert egy alkalomra jol akartam kinezni utana visszahiztam ugyan oda sot tovabb is. es mar ott tartok hogy etkezeseket hagyok ki, csak hogy ne...
2015. júl. 21. 20:38
 4/6 anonim válasza:
100%
Ha kèt, három hónapja hasmenèsed van akkor orvoshoz kellene menned. Bocsi hogy nem a kèrdèsre válaszolok.
2015. júl. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Valószínűleg fel van billenve a sóháztartásod, vagy vírusos fertőzésed van. Éhezésed is emiatt van, mivel nem képes a szervezeted normálisan felszívni a tápanyagot. Mindenképpen el kéne menned dokihoz minél sürgősebben!


Utifű maghélyat pedig csak akkor kéne szedni, ha normális étrend mellett nem tudsz bevinni elegendő rostot. Ez nem egy csodaszer, hanem a nevében is benne van: táplálékkiegészítő. Normál keretek között pedig inkább csökkenti az éhségérzetet, minthogy növelné.

2015. júl. 29. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
MaghéJ. (Már nem bírtam tovább...)
2015. júl. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!