Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Lehet a gyógyszer mellékhatása?

Lehet a gyógyszer mellékhatása?

Figyelt kérdés
Maradt még a minimectilből és elkezdtem szedni. A hét elején hétfőn kellett volna megjönnie, de eddig még nincs semmi jele neki. A fogamzásgátlót abbahagytam még október végén. Lehet a minimectil mellékhatása? Terhesnek nem érzem magam meg nem is lehetek igaz van barátom de a múlt hónapban nem történt semmi olyan. Ő szeretett volna a (behatolás) meg is történt de én azonnal lelöktem magamról nehogy baba legyen belőle. Szerintetek. CSAK KOMOLY ÉS ÉRTELMES VÁLASZOKAT VÁROK. AZ IDIÓTÁK NE IS ÍRJANAK.
2010. márc. 6. 15:09
 1/2 Pataki Éva válasza:
Így nem szabad semmilyen gógyszert szedni, hogy valamennyi időt kihagyok és újra kezdem. A hormonháztartás minden esetben felborul,feltétlen beszéld meg orvossal ha újra akarod szedni, hogy mikor érdemes elkezdeni, ő a vizsgálat mellett valószínűleg laborvizsgálatot is kérni fog, hogy minden rendben legyen. Üdvözlettel Éva
2010. márc. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Én szedtem minit, Lindaxát is, semmi ilyesmi nem volt. Ugyanakkor ha _nagyon_ keveset eszel, és sportolsz, a szervezeted lehet késleltetheti a dolgot. Viszont hogy volt egy behatolás már elég lehet a dologhoz. Ha azóta már rendeződött oké, de ha nem battyogj el valami drogériába, gyógyszertárba, és egy párszáz forintos terhességi teszt segíthet. Ja, ugye tudod, h a minit már betiltották?
2010. márc. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!