Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hoodia kapszulat szedek mar 2...

Hoodia kapszulat szedek mar 2 hete, miert nincs semmi hatasa?

Figyelt kérdés
2015. aug. 8. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy sokat eszel, vagy csak kiegyensúlyozatlanul,és/vagy keveset mozogsz.
2015. aug. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem sem használt, pedig kettő dobozzal

ettem meg és betartottam az előírásokat, mellé tornáztam is. Sajnos a többi hölgy ismerősömnek, akikkel együtt kezdtük,nagyon bevált,volt aki 10kg.-tól szabadult meg és ez már egy éve,azóta nem is jött vissza egy kiló sem.

2015. aug. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még az előző vagyok. Én próbáltam a hoodiát,meizitangot és egy hónapja vettem a slim fortatablettát és mindig nekem semmi.Sajnos nagyon nehezem fogadjuk,fogadom el,hogy nekem csak szigorú diéta válik be. Igaz attól diétáztam mind ezek a bogyók mellet,de szerettem volna ha valami még egy kicsi löketet ad a diétához.
2015. aug. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Ha mindenféle kapszulákkal vagy fogyasztó szerekkel lehetne fogyni, vagy ha csak a negyede igaz lenne róla amit lerínak akkor mindenhol nádszál karcsú emberek járkálnának!

Szépen benyeltétek a kamut hogy ettől fogtok fogyni!

Kis tanulópénz volt!

2015. aug. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
47%

Kedves 4. válaszoló!

Én csak 2 és fél hónapig szedtem a hoodiát és lement 12 kg. Ez fél éve volt és azóta sem híztam. Ha van étvágycsökkentő ami hat, akkor az a hoodia.

Kedves kérdező!

Sajnos nem minden embernél hat egyformán. Én is hallottam már olyat, hogy 3 hónap alatt sem fogyott semmit. Szóval sajnos ez ilyen.

Viszont ha eddig 1db-ot szedtél, akkor merem ajánlani, hogy próbálj egy nap két db kapszulát bevenni, reggel és mondjuk ebédkor vagy délután.

És persze a mozgás elengedhetetlen mellé!!!!

2015. szept. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

# 5

Köszönjük marketing ügynök!

Tipkisu taktika... csapjuk be az embereket a tudatlanságukat kihasználva.

Neked mennyi a nyereseéged egy eladott doboz után?

2015. szept. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!