Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ha őrölt gyömbérrel kevert...

Ha őrölt gyömbérrel kevert testápolót rátekerek a combomra műanyagfóliával éjszakára, akkor tényleg eléget valamennyi zsírt?

Figyelt kérdés

2015. aug. 11. 18:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem, étrend kell a fogyáshoz és aerob mozgás, már ha zsírból akarsz fogyni.
2015. aug. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Nem, viszont a műanyag miatt nem fog levegőt kapni a bőröd.

Jól befog fülledni. Inkább menjél futni.

2015. aug. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Tudnátok ajánlani egy hatásos diétát? És ha veszünk 30 futást, akkor az hány perc biciklizés kb.?
2015. aug. 11. 18:44
 4/20 A kérdező kommentje:
30 perc*
2015. aug. 11. 18:45
 5/20 anonim ***** válasza:
30 perc futás alatt pont 30 percet lehet biciklizni
2015. aug. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Itt leírtam az alapokat, a többit ha érdekel a téma body.builder.hu-n


http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__7111..

2015. aug. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
17%

Az emberek, minnél kövérebbek, annál lustábbak.

Igazából zsírszalonnával tekerd körbe a lábadat éjszakára és kolbásszal rögzítsd. Este a szalonna a te zsíroddal fogja megszívni magát.

Ugyan ezt a napon napközbe 1-1 órára ismételd meg.

2015. aug. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy miért kell ezt írni. Diétázom és mozgok is mellette, és igen, fogytam tőle! Azzal, hogy feltettem ezt a kérdést, csak hatékonyabbá próbáltam volna tenni a fogyásomat. Amikor feltettem ezt a kérdést, akkor bántottalak vele? Tettem valamit ellened, amiért ilyen stílusban válaszolsz? Szerintem szimplán le lehet írni, hogy "nem, tudtommal nem használ". Erre te gúnyolódsz rajtam, de úgy, hogy közben nem is tudod, hogy mit teszek a célom érdekében. Ha megkérdezem, hogy a kávé fogyaszt-e, akkor már azt feltételezhető, hogy a kávétól várom, hogy leolvadjanak a plusz kilók? Egyre több rosszindulatú és gúnyolódó embert látok ezen az oldalon, és csakis sajnálni tudom, hogy ebben élik ki afelülkerekedési vágyaikat, hogy ők jobbnak tűnjenek. Ha ez az oldal arra van, hogy az ember válaszokat kaphasson a kérdésére, akkor miért nem lehet feltenni egy ártatlan kérdést anélkül, hogy valaki átforgassa az egészet egy megalázó kioktatássá?
2015. aug. 16. 01:17
 9/20 A kérdező kommentje:
És azt is feltételezed, hogy lusta vagyok, és kövér. Melyek szavamból vettek ki, hogy lusta vagyok? És melyekből, hogy kövér? Csak iskolakezdésig szerettem volna kicsit jobban kinézni, ennyi!
2015. aug. 16. 01:21
 10/20 A kérdező kommentje:
*Melyik szavamból... (telefon miatt nehezebb írnom)
2015. aug. 16. 01:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!