Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » En is leszeretnek fogyni,...

En is leszeretnek fogyni, megtennetek hogy irtok ide nehany peldat?

Figyelt kérdés

Szeretnek lefogyni kb. 5 kg-t 153 cm vagyok 50 kg . Nagyon szeretem az edesseget nem tudok leallni vele 13 eves leszek (lehet hogy idealis a testsulyom) , de biztos megfogok hizni es akkor ezert tettem fel ezt a kerdest hogy akkor mit tegyek ?

Iskolaba jol meg mozgatjak a gyerekeket meg a kelletenel is tobbet szoval MOZGOK, DE nagy a combom, jol nezek ki csak egy kicsit nagy a combom,mint masoknak es sokat eszek edesseget es nem tudok lealni vele, hiaba is akarnam... , kiprobatam a citromos vizet (googleba belehet utni:citromos viz es ott vannak a talalatok) , de nekem nagyon savanyu volt ezert abba hagytak de nem fogytam semmit sem. En olyan fogyokurat szeretnek elvegezni hogy 1 nap 1 kg , vagy, ha ilyen nincs akkor olyat szeretnek kiprobalni hogy edes es (egyek is) mivel a szuleim mindig azt mondjak hogy "egy morzsa se maradjon a tanyerodon" stb.


Es nem szeretnek gyogyszert szedni , mert az anyukam is szedett es nem hatott neki,


En olyat szeretnek hogy lefoggyak, edes legyen xD ill. meglehessen enni xD HATASOS LEGYEN , Es egyek is (ne salatat salataval) hanem amiket mas ember is eszik mas "normalis" , nem szeretnem hanytatni magma (nem szeretek hanyni, az olyan undorito xD )


Nagyon szepen koszonom aki segitene , par sor irasaval ! :)



2015. aug. 19. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:

1. A súlyod alapján nem lehetsz valami tul szep látvány, mondhatod hogy jol nézel ki meg hogy a sulyod ideális, de csak magadnak hazudsz.

2. "Az iskolában jol megmozgatjak a gyereket"-----> egy szart. Egy tesi órát meg a legdagadtabb, edzetlenebb gyerek is kibír lihegés nelkul... Pulzusmerommel meg egy kis számítással kideritettem, hogy egy atlag tesi ora 100-200 kcal-t eget...

3. A citromos viz nem fogyaszt, mivel nincs olyan etel/ital ami fogyaszt. Ugy az életben se fogsz semmire sem jutni, hogy a semmitől várod a csodát.

4. A napi 1 kg fogyast meg nem is reszletezem... Esetleg ha lefutsz 4 maratont es semmit sem eszel... Istenem... Megint a semmitől várod a csodát...

5. Ha az a cél, hogy a 'megerolteto' tesiora utan degeszre zabald magad edessegbol es a mostaninál is dagadtabb legyél, akkor zabalj 8 tábla millát, gyerünk!!!! Ha pedig a fogyás a cél, akkor pedig nem zabálsz csokit, semmi edeset es kész.

6. Ha nem lennel rohadt lusta, akkor beírnad a googlebe hogy pl. Szalkasito diéta, szenhidratszegeny diéta, kaloriaszamlalos diéta, stb. Es ezeknek utána olvasnál....

2015. aug. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hello! Koszonom a valaszod, ha nem is segit semmit de azert orulok hogy irtal. Napi 2 csokit szoktam enni cask vagy 1-et es kozbe mozgok is, es a tesioran igen isegesz tesioran futas majd 2 perc piheno utanna megint futas 2 perc piheno stb . a tesioran jatszunk is pl. kidobo ott is futunk . NEM VAGYOK LUSTA sem , mivel mozgok, jol tanulok sot kivaloan , nem hinnem hogy lusta lennek , eszek gyumolcsot is rendesen. En cask ezt a kerdest azert itram ki hogy (szepen adjanak megoldast) nem ugy mindegy en tudod nem vagyok ilyen , mint masok "rosszakaroak" . Erosodom de nem fogyok . Es alitolag idealis a test sulyom es tenyleg lehet fogok hizni ezert kerdeztem hogy akkor mit tegyek .

Koszonom a valaszod hogy az eletedbol volt ido erre a 10 percre :)

2015. aug. 19. 12:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Megeszel 2 tábla csokit, es azt gondolod h elégeted a bevitt kaloriakat egy szerencsétlen tesi órán??!!! :"""""""""""""""D Jesszus.... 2 tábla csoki kb 1200 kcal, amit te tesioran a "futással" elegetsz az jo esetben 200-300. Es képzeld, hogy rajtad kívül rengeteg kitűnő tanuló van, aki reggel 4:30 kor kel, hogy elmenjen edzeni, illetve napi 2-3 orat edz. Az simán nevezhető lustanak, aki szerint egy tesiora fárasztó. Ilyen hozzaallassal nem is fogsz lefogyni... En is voltam olyan helyzetben, hogy fogyni akartam, es szépen saját magam utánanéztem a dolgoknak, majd CSOKI NÉLKÜL betartottam az adott étrendet. Az eredmény: -15 kg. De ugy, hogy napi 1 kg mínusz, miközben csokit akarsz zabalni.... Most komolyan, ez poénnak is rossz.... Ja, es ezeket a válaszokat nekem nem 10 percbe, hanem kb 2-3-ba telik megírni, ha tenyleg 10 lenne, akkor nem valaszolnak, csak olyan kérdéseknél, amiknek van értelme...
2015. aug. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
en tudod cask szerettem volna kedves lenni, de te az ellenkezojet valtod vissza . Kerlek ne irj tobbet ide (cask ha normalisat irsz)
2015. aug. 19. 19:24
 5/6 anonim válasza:

Figyelj... Én is a te korosztályodba tartozom, 13 vagyok. Decemberbe nekem is volt ilyen korszakom, pont ugyanilyen. Sok csokit ettem, meg ugye karácsony is volt és felszedtem 3-4 kgt. 2 -3 hónapig csak bánkódtam azon, hogy meghíztam, aztán jött a tavasz. És mit csináltam? Elkezdtem normálisan enno, és tornázni. Ettem csokit is, és viszonylag sokat us ettem, de sikerült még többet is leadnom mint gondoltam. És nem 1 nap alatt 1 kilót, hanem 3 hónap alatt 4 kilót:) most vagyok 155 cm, és 44-45 kg.

Remélem ez jó motiváció volt az elkezdéshez.

2015. aug. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nagyon szepen koszonom a valaszod:)


Szeretnek meg tobb valaszt, mert nagyon nem haladok ...

2015. aug. 22. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!