Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A zsírégető szerek a mellről...

A zsírégető szerek a mellről is lebontják a zsírt?

Figyelt kérdés

Vettem egy 1hónapos kúrához elegendő zsírégető port.Ismerőseimen nagyon sok változást láttam,volt aki 18kg-t fogyott,mondjuk ő 3hónap alatt azt hiszem.Csak hogy ők férfiak én pedig nő vagyok.

Nincs túl nagy cicim,ezért félek,hogy onnan is lebontja majd a zsírt:S

Van erről tapasztalatotok?Szerintetek lebontja onnan is a zsírt?


2010. márc. 9. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
porral semmire se fogsz menni. a zsírégetés alapja a normális táplálkozás
2010. márc. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
te tényleg ennyire hülye v*gy?:(
2010. márc. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
mondom h ismerőseim is igy fogytak 1 csomót,és igen,bocs h megmertem kérdezni..de nem vok tisztába ezekkel a dolgokkal,ugyanis a mellben is zsírszövetek vannak és nem úgy értem h lebontja az egészet teljesen az izomig,csak,h fog-e lemenni belőle,mert természetes fogyásnál is van akinek lemegy belőle,úgy h vagy válaszolj a kérdésemre normálisan,vagy ne irogass ide mert az ilyen válaszokra nem vagyok kíváncsi!köszi
2010. márc. 9. 21:14
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
én izomnövesztő port szedtem 1 hónapig. most svárcenegger kaszkadőre vagyok
2010. márc. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
max ha közbe lötted magad szteroiddal....f*szom
2010. márc. 9. 21:23
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
A nők seggre híznak és mellről fogynak. Ez akkor is így van ha tudatosan fogyasztod a zsírod.
2010. márc. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

Én nő vagyok, és mindenhova hízok ill. mindenhonnan fogyok...


Amúgy szerintem igen, fogyni fogsz a cicidről!!

De úgy vettem észre, a mostani pasiknak sokkal jobban bejön a picicici :) Szóval ha hatásos, és másképp nem megy a fogyás, próbáld ki a port (de valóban egyszerűbb lenne csak simán egészségesen táplálkozni ;)).

2010. márc. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a normális válaszokat!

Az a problémám h evéskényszerem van és nem tudom megállni,hogy ne egyek vmit.

Szerencsére nem vagyok dagadt,de én nem érzem jól magam a bőrömben mert vékonyabb voltam.Múltkor is próbáltam megállni,hogy ne egyek,meg nem is volt rá lehetőségem mert nem volt pénzem kajára és majdnem elájultam.Egyik barátnőm segített ki,hogy legalább egy zsömlét tudjak enni.

2010. márc. 10. 00:28
 9/9 anonim válasza:
Én ha fogyok akkor először az arcomon és a cicimen látszik meg sajnos :( Megkérdezhetem milyen port akarsz szedni?
2010. márc. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!