Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Biotech USA Super Fat Burner....

Biotech USA Super Fat Burner. Érdemes szedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


19 éves lány vagyok, 1,5 hónapja edzek. Nem pont fogyni szeretnék, de nem lenne baj, ha 4-5 kg lemenne rólam. Heti 5*6* edzek, ebből 3 súlyzós, és mindig van kardió is, 20-30 perc. Az étrendemet is megváltoztattam, teljes kiőrlésű kenyerek, barna rizs, sok csirke, a cukorfogyasztásom meg tulajdonképpen 0. Elsősorban izmosodni szeretnék, és ezért kérdezem, hogy nekem megéri-e ezt a terméket szednem?


2015. aug. 22. 11:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez "fogyasztókapszula". Ha izomtömeget akarsz növelni, több fehérjét kell fogyasztani.
2015. aug. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem csodaszer nyilvàn. Ha jól emlèkszem karnitin van benne, meg aminosavak. Szóval a lényege az, hogy jól kiszàmolt étrenddel (nem "próbàlok odafigyelni"-vel),meg jó edzèssel együtt, segìti a szàlkàsìtó diètàt azàltal hogy serkenti a zsìrsavak felszabadulàsàt a tartalèkból.

de: semmit sem èr önmagàban, illetve pontos kalóriamìnuszos étrend nèlkül.

az meg nem működik, hogy "izmosodni szeretnék, de nem lenne baj ha lemenne pàr kiló."

Az izomépítéshez kalóriaplusz kell a fogyàshoz meg mínusz. Döntsd el hogy mit akarsz. Tömegeléshez nyilvàn èrtelemtlen ilyen cuccot venni, diétàban segíthet de azèrt nem szüksègszerű

2015. aug. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!