Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyni akarok! És el is...

Fogyni akarok! És el is akarom érni a FOGYAST! Segítenének?

Figyelt kérdés

nah, sziasztok!

Szeretnék lefogyni... 154 cm magas vagyok és 49 kg (nem tudom pontosan , ez csak egy tipp magamról)


Kipróbáltam a citromos vizet, nem vállt be sajnos

Kipróbáltam az étrendeket

Sok mindent kipróbáltam ami nem is vált be sajnos.


Lehet hogy ideális a test súlyom (ki mit gondol)

De szerintem van egy kis felesleg rajta , amit el kell törölni . Meg nem szeretnék különb lenni a többijektől , hogy Ên rajtam van felesleg és rajtuk meg nincs.

NEM ÉRDEKELLLLL.... FOGYNI SZERETNÉK AKKOR IS , ha ideális a test súlyom.


Írjatok amit gondoltok de normálisan .


Amúgy még egy kicsit magamról : szeretem a nasit (ki nem ???) és szoktam is enni , de csak tanulásnál mármint inkább ott mert tényleg a nasi az segít a gondolkodásban, szoktam enni gyűjti is

Amit főznek nekem azt eszem .

Nekünk van tesi óránk , állandóan futunk... Max. 3 perc pihi utánna futás , nálunk ez így megy és még plussz tanulás utánna. Nah ja.


Mikor haza jövök olyan fáradt vagyok hogy nincs kedvem sokat csinálni , nincs is időm a tanulás végett.

De végülis sportolok mert mindennap van tesnevelés óra 45 percig ...


Szeretnék ötleteket :)

Mint, írtam normális válaszok kellenek



2015. szept. 6. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
2015. szept. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Talán ne nasizz orrba-szájba, ha le akarsz fogyni. Az életed nagy része tanulás, akkor nasizol. Enélkül is tudnod kell gondolkodni.
2015. szept. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%
"Amit főznek nekem azt eszem" "szeretem a nasit és szoktam is enni" - ez jó de így nem fogsz lefogyni és külömben meg nem tudom miért félsz attól hogy azt mondják neked hogy normális a testsúlyod ha 20 centivel magasabb lennél akkor lenne normális
2015. szept. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hat oke , mert en kitoltottem egy tesztet es azt irta nem kell lefogynod...

de ti tudjatok.

De tudtok ajanlani etrendet vagy ezt mast ?

2015. szept. 8. 14:35
 5/5 anonim válasza:
A kalóriaszámlálást próbáld ki.
2018. jún. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!