Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valaki használlt már valaki...

Gőz Ákos kérdése:

Valaki használlt már valaki kapszulát ami nem csak reklám de hatásos is nem szeretnék feleslegesen rendelni ilyeneket?

Figyelt kérdés
sajnos nem nagyon akar lemenni az a felesleges pár kiló sportal sem diétával

2015. szept. 11. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
nincs ilyen. Ha ilyen egyszerű lenne lefogyni nem lennének kövér emberek.
2015. szept. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én ismerek egyet edzés és étrend kapszula a neve.Ha nem válik be kell hozzá más fajtát venni annak elszántság és kitartás a neve
2015. szept. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem vagyok ta buszke, de dolgoztam olyan telefonos kozpontban ahol fogyokuras termekeket arultunk es hidd el mind csak KAMU, agyon sajnaltam azokat a tulsulyos embereket akik csomo penzt hagytak nalunk es nem is segitett nekik, azok cs jo esetbe gyogynovenyek lehet hasmenest okoznak de semmi extra, rosszabb esetbe akarmit is tartalmazhatnak...
2015. szept. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha létezne ilyen mindenki azt szedné, mindenhol nádszál karcsú emberek járkálnának és nem lenne senkinek súlyproblémája.
2015. szept. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hellsing71 válasza:

Nem éppen kapszula, hanem mindenféle fehérje porok, de nagyon ajánlom: Protekal. Épp most csinálom, 2 hónap alatt 125-ről 102-re mentem le, és még kb. -10kg tervben van (f/183cm). Könnyen vihető diéta és étrend-váltás. A fehérje bevitel megakadályozza, hogy az izmokból fogyj.


[link]

2015. szept. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!