Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Használtatok ördögnyelvet?...

J.Szandra kérdése:

Használtatok ördögnyelvet? Milyen tapasztalataitok vannak? Tényleg úgy működik, ahogy azt állítják?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat, segítségeket előre is! :]

2015. szept. 29. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A vicc az, hogy ez a csodaszer már egyszer végig szaladt a piacon, csak más néven. Most ugye a második rókabőrt is próbálják lehúzni az emberről.


Erre is tökéletesen igaz a megállapítás, mint az ÖSSZES TÖBBI "csoda-csodaszerre", hogy

1. amelyik használ, egy jó diétával EGYÜTT, tehát fogyókúrád megtámogatásával lehet hatékony. (mondjuk amelyik nem használ a placebo miatt az is működhet)

2.nincs csodabogyó, amely a jelenlegi életmód megtartása mellett csodás alakot eredményez. Aki ebben még mindig reménykedik, vagy hisz, az menjen Disneylandbe.

3. A marketing príma! A cél, hogy vedd és hidd el ettől neked jobb lesz. Ezért vannak igaz vagy gyártott csodás történetek, amik rendszerint vagy ferdítik a tényeket, vagy azok nem is valósak. Ha egy oldalon áradoznak róla az elve gyanús. És én már láttam egy közismert lefogyós csajszi előtte-utána képét is egy ilyen oldalon úgy feltüntetve, hogy attól a csodaszertől történt a fogyás, pedig a kedves blogerina vagy évek alatt küzdött a súlyával, amit naplózott is, abban nem volt semmi bogyó.


Javaslat: tessék egy dietetikust felkeresni. Ő az életmódnak, és helyzetednek megfelelő étrendet fog ajánlani, amit ha betartasz, akár mozgás nélkül is fogyást eredményez, és éhen sem halsz (ez leggyakoribb esetben a alacsony CH diéta). Kb a bogyó árából kijön egy életútnyi tanács és mellé a kivizsgálás is, hogy tisztába légy a helyzeteddel, életeddel.

Szerintem ezzel tégy egy próbát, olcsóbb is, és tartósabb is. Viszont kicsit több elszántságot igényel, mint napi plusz egy tabletta bevétele.

2015. szept. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönööm!! :))
2015. szept. 30. 19:33
 3/4 anonim ***** válasza:

úgy tudom, hogy az ördögnyelv ekvivalens a konjakkal, ami egy növény.


Én rendszeresen használom, de nem fogyasztószer!! Simán csak sok vizet megköt, és közel 0 kalóriás, főzeléket sűrítek vele, meg ilyenek. csak kapszulábazárva eladják 20x annyiért, fogyasztószerként. röhej.

2015. okt. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos tanácsokat!:)
2015. okt. 8. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!