Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Sokat fogytam 8 nap alatt?

Sokat fogytam 8 nap alatt?

Figyelt kérdés
10 napja egyszer csak nem ettem!8 nap alatt 8.5kg ment le!van miből fogynom mert már most 106kg vagyok!nem ettem csak almát ami max 60kcal volt!ez volt a napi kcal bevitelem!eszegetek csak nagyon odafigyelek h. mit!elkedtem inni a csala varázst szerintetek fog használni!boldogsággal tölt el hogy ezt is elértem!mit tegyek még hogy csak menjen lefele?75-80kg szeretnék lenni
2010. márc. 15. 07:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szia!

nem élhetsz egész életen csak almán,ha majd elkezdesz enni rendesen a duplája fog visszajönni.ha valaki sportol rendesen,akkor is 1000-1500 kcal szükséges naponta.én is mondtam az edzőmnek h 500-at eszek kb,és jól lecseszett.ide betudod irni az adataidat.

[link]

2010. márc. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

semmire nem jó ez a módszer.csúnya bőr lógós meg minden.erre vagy büszke.a legjobb fogyás a lassú fogyás.a bőr visszaáll a szervezeted hozzászokik.stb.te sem nyolc nap alatt lettél 100 kiló.

egy kis észt légyszíves ha nem akarsz magadba kárt tenni.

2010. márc. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne ijedj meg, ebből kb. 6-7 kiló víz, glikogén és egyéb méreganyag. A baj csak az, hogy az anyagcseréd marhagyorsan fog lelassulni, ezáltal a fogyás meg fog állni a közeljövőben.
2010. márc. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ok értem!de mit tegyek?le akarok fogyni és semmi nincs ami megállíthatna most!még soha nem voltam ennyire elhatározott!
2010. márc. 15. 10:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezzel a sebességgel csak orvosi felügyelet mellett szabad fogyni! Ha így akarod folytatni, feltétlenül konzultálj a háziorvosoddal!


Hallottál például a vándorveséről? A vesédet csak a zsírtok tartja a helyén, és ezért hirtelen fogyáskor elkezdhet süllyedni, ami csúnya következményekkel jár. És ez még csak egy lehetséges szövődmény.

2010. márc. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 118 kg.os vagyok és én most kezdtem el fogyózni!

Sok kitartást kívánok,de ne csináld ilyen drasztikusan!!!

2010. márc. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!