Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Goji bogyótól fogyott valaki?

Goji bogyótól fogyott valaki?

Figyelt kérdés
2015. nov. 2. 15:48
 1/9 anonim válasza:
100%
Diétától meg mozgástól fogsz fogyni nem ezektől a szaroktól.
2015. nov. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vettem, mert ízlett, de idővel hasmenést okozott. De ha ilyen egyszerűen lehetne fogyni, nem lenne kövér ember.
2015. nov. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Finom, de fogyni egy dekát nem fogsz tőle. Azt diétától és mozgástól fogsz, mástól nem.
2015. nov. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
0%

Szia :)

A Goji bogyótól nem, de a citromos víztől igen, mivel gyomorsavat termel.

A fahéj segít lebontani a zsírt,ugyanígy a cukrozatlan kakaópor. (minél magasabb a kakaóvaj tartalma,annál jobb)

Vagy vannak természetes összetevőkből készíthető italok,amik tényleg hatásosak. (tapasztalat)

2015. nov. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A citromos víz vízhajtó, szóval nem fogysz, csak a kevesebb víz miatt csökken a tömeged.
2015. nov. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
A citrom lúgosít, nem savat termel.
2015. nov. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Vettem én is goji bogyót. Két-három hét elmúltával gyomor-emésztési zavaraim lettek, most abbahagytam, de a gyomrom két hét elmúltával, azóta sem javult meg.
2015. nov. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kizárólag a turbó az ami nálam bejött. 14 nap alatt 6-8 kilót dobok le (mag:180cm. súly:98) az intenzív verzióval. Nincs utána visszahízás csak ha aberrált módon étkezem: rendszertelenül vagy későn este. Viszont kajálni meg imádok, nem sportolok egész nap autózom, ezért szoktam 3 havonta egy kúrát csinálni és szinten tudom tartani a súlyomat.
2015. nov. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
logika: nem evéstől fog fogyni az ember
2015. nov. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!