Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Írnátok nekem zsírégető ital...

Ria10 kérdése:

Írnátok nekem zsírégető ital receptet?

Figyelt kérdés
Pl: hallottam olyat hogy a citromosvíz zsírégetőhatású. Ilyeneket írnátok nekem az elkészítését meg a hozzávalót mindent ami fontos lehet. Ja és azt úgy kéne hogy én iskolába járok még szóval nem lenne a legjobb ha a hasmenés jönne rám tőle meg az sem jó ha melegen kell fogyasztani mert az iskolában nem igazán van lehetőségem melegítgetni. Előre is köszönöm a segítséget!

2015. nov. 8. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, ezek mind csak átverések
2015. nov. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

víz

adagolása: futás közben kilométerenként egy deci

2015. nov. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Víz + koffein, garantáltan több kcalt éget a szervezeted, hosszútávon pedig rámegy az egészséged.
2015. nov. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Gondolom azt nem írták oda vagy nem olvastad el hogy az ilyenek csak a diétánál segítenek pár százalékot amúgy magában semmit nem ér!

Ha ez ilyen egyszerű lenne hogy "zsírégető ital" senki nem küszködne súlyproblémákkal és a diétának se lenne értelme!

2015. nov. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bármilyen kalóriaszegény ital jó pl. gyümölcstea, víz, mert amíg azt iszod addig sem eszel.
2015. nov. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

Én tudok egyet, ami tuti működik:

1. Fogj egy vizes palackot, min. másfél literest.

2. Gyalog kerüld meg kétszer az épülettömböt, majd sétálj el egy nyilvános helyre, ahol töltsd meg.

3. Mielőtt felmennél, háromszor kerüld meg a tömböt.

4. Menj el a boltba 20 liter étolajért, amit gyalog vigyél haza. Liftet használni tilos.

5. Fektesd a vizes palackot az olaj mellé.

6. Menj a boltba 20 kiló burgonyáért, természetesen kétszer előtte és utána is meg kell kerülni a tömböt, gyalog kell menni.

7. Idd meg a zsírégetővé vált vizet.


Ha ezt gyakran ismétled, szépen le fogsz fogyni.

2015. nov. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

# 5

És közben tápanyag forrásként a szervezet bontja a izmot!ÉS Jön a dagadt sovány alak!

2015. nov. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!