Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Aki akupunkturaval fogyott le...

Aki akupunkturaval fogyott le mi a tapasztalat? Igaz hogy a dupláját hizza vissza?

Figyelt kérdés
Ez tényleg igaz?? Ha igen mi ertelme csinálni? En szenhidrat dietat csinalok és jol is megy már többször fogytam így. De most közben elkezdtem az akupunkturat is. Egyszer voltam eddig de erosen gondolkodom hogy nem kene csinalni mert enélkül is megy es mivan ha vissza hizok dupláját. .na abba belepusztulnek:(..
2015. nov. 18. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs étrend, vagy annak hiánya, ami után az ember a dupláját hízza vissza, ez csak ilyen tetszetős mondás.

Ha odafigyelsz az étkezésedre, s eleve jó étrenddel fogysz, meg tudod tartani az elért súlyod.

2015. nov. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem az akupunktúra miatt hízik valaki vissza... hanem mert a fogyás után már nem követi az addigi étrendjét.
2015. nov. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!