Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Pektin italt, h tudnám magamna...

Pektin italt, h tudnám magamnak is elkészíteni?

Figyelt kérdés
2015. nov. 19. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyél gyümölcsöket és zöldségeket, tele vannak pektinnel; de az élelmiszeriparban is sokat használják.
2015. nov. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pektin port lehet venni, legutóbb talán bioboltban s webshopban láttam. Persze a gyümölcsökben is van, kevésbé koncentrált formában. Egyszer megpróbáltam házilag zselésíteni almából főzött almapektinnel, nem volt valami erős, de azért csinált valamit.


Fogyni eszembe se jutna vele, mivel nekem tuti ugyanúgy nem érne semmit, mint a rost.

2015. nov. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fogsz egy marák fürész port be áztatod meg iszod kész hidd el faipari suliba járok és a fába sok a pektin
2015. nov. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nálam tudsz rendelni pektin italt,500ml es 250ml kuszerellsben.Bioboltom van,hivatalos magyarorszégi forgalmazo vagyok.Irj privat uzenetet,a 11oraig beérkezett rendelések,másnapra kézbesitve vannak :)
2016. aug. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!