Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Betekerhetem a hasam sima...

Betekerhetem a hasam sima folpackal miután bekentem fogyasztókrémmel?

Figyelt kérdés
Vagy inkább az erre való speciális fóliával tekerjem?Mert hallottam valami olyasmit, h a sima fóliából, felszívódhatnak a szervezetbe különböző káros anyagok.Igaz ez?
2010. márc. 25. 11:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
A fóliázástól nem fog több zsír eltűnni rólad, csak a vízvesztést segíti elő. De amint iszol egy pohár vizet, az vissza is megy. Mellesleg a fogysztókrémtől se fog csökkenni a zsírmennyiség.
2010. márc. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Az előzőhöz nem tudok mit hozzáfűzni, teljesen igaza van. Egyébként két napon belül 4-edszer teszik fel ugyanezt a kérdést... remélem nem ugyanaz az ember...
2010. márc. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Folpackkal is tekerheted. Az előzőknek alapvetően igazuk van, de itt a fólia nem fogyaszt, hanem arra való, hogy a krém hatóanyagai felszívódjanak, és a bőrbe kerüljenek, ne máshová (ruhára stb.), ne párologjanak belőle az illó anyagok. Bár természetesen önmagában semmiféle krémtől nem fogsz lefogyni, ez a része igaz.
2010. márc. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én a rekongem paprikakrémet használom, és már fogytam tőle 4 alkalmazás után, ugyanis nem a víz megy ki ilyenkor a szervezetből. A folyadék ráadásul nagyon fontos diéta alatt is, napi 2,5 litert iszom meg, ásványvíz, gyógynövénytea.

Már 4-szer használtam a krémet, és 6 cm ment le hasból, 2 cm combból.

A sima fogyasztóövek azok amik csak a vizet hajtják ki az emberből, mert semmit nem érnek.

2010. márc. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
16.58 és elmondanád nekünk, hogy mégis mi megy ki a szervezetből??? Olyan kíváncsi lennék rá... Hagyjuk már a hülyeségeket...
2010. márc. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16.58 a diétától fogytál nem a krémtől... ennyi erővel hordjál csak piros ruhát a diétád alatt, aztán hidd azt, hogy a piros szín fogyaszt. Paprikakrém... nagy az isten állatkertje... meg a hozzá nem értő naív emberek sora, akik mindenhez értenek.
2010. márc. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
utolsó kettő! nagy az isten állatkertje tényleg, mert írtatok!!! Én nem diétázom, olvasd át újra nyugodtan. A bioholding oldalán pedig olvasd el a paprikakrémre vonatkozó leírást. A véleményetek pedig egyáltalán nem érdekel, biztos súlyproblémával küszködtök, nem mennek le a kilók, és másokon élesítitek a nyelveteket. Mindenki abban hisz a fogyásban amiben akar, ha más a véleményetek attól nem kell állatozni a másikat.
2010. márc. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

08.06 Az én hasam kockás, és mondhatni hibátlanul nézek ki, szóval értem nem kell aggódnod :) És ne dumálj mellé, idéznélek:


"Én a rekongem paprikakrémet használom, és már fogytam tőle 4 alkalmazás után, ugyanis nem a víz megy ki ilyenkor a szervezetből."


Az írtad, hogy "FOGYTAM tőle" illetve, hogy "nem a víz megy ki ilyenkor a szervezetből"

Enyhén félrevezető amit írtál, ugyanis a kérdés hasbetekerésről és fogyasztókrémről szólt... Amiről meg te beszélsz az narancsbőrre jó, és tisztítja a nyirokutakat.

Szeretném ha tudnád, hogy két dolog ég és föld, közük nincs egymáshoz...

Nekem ez a szakmám, te pedig csak kened, a kérdezőt meg félrevezeted azzal, hogy narancsbőrre való krémet ajánlgatsz fogyásra. A nyirokutak tisztítása és a zsírraktárak két különböző dolog... Picit olvasgatni, vagy tanulni kéne róla, és utána írni, mert így ennek semmi értelme.

2010. márc. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A Rekongem paprikakrém legfőbb hatóanyaga a capsaicin, széles körben használt gyógyszerészeti alapanyag. Helyi vérbőséget okozva fokozza az anyagcserét, tisztítja az ereket és a nyirokrendszert. Különleges zsírégető, ezáltal fogyasztó hatású.

A folyamatos kezelés eredménye:


* Havi minimum - 6-8 cm

* Aknék begyógyítása

* Feszesebb bőr

* Halványodó striák

Kozmetikában dolgozom mi is használjuk ezt és persze másfajta krémet fogyasztó kezeléseknél.


Aki nem ismeri a terméket, nem használta ne válaszoljon értelmetlenséget, kedves utolsó! Előbb nézzen utána és értelmezze!!!

2010. márc. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Akinek kockás a hasa miért olvass fogyókúrás témakört? Miért

nem máshová válaszolgat értelmesebb dolgokat?

2010. márc. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!