Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogyan lehet gyorsan lefogyni?

Hogyan lehet gyorsan lefogyni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 15éves vagyok lány,162cm és 45kg

Nagyon dagadtnak érzem magam és gyorsan leszeretnék fogyni,

Tudom hogy ez nem igy megy de van valami bevállt gyors módszer fogyásra?

És ha van hány napos?

Rossz kommenteket mellőzétek légyszives,szeretném ha tényleg segítenétek.

Válaszokat előre is köszönöm!


2016. jan. 9. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Mivel vékony vagy, lassan is nehezen megy, de legalább roppant egészségtelen és unesztétikus.


Nincsenek X napos fogyókúrák, max. nőimagazinos agymenések, de azokkal sem fogy heti 7 kilót az ember, akármit is mondanak... De mivel neked semmi szükséged nem lehet fogyásra, ez nem is fontos.

2016. jan. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tényleg segítséget vársz? Akkor menj el orvoshoz, és kezeltesd magad mert neked súlyos önértékelési gondjaid vannak. Te sovány vagy, híznod kéne nem fogyni.
2016. jan. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek utolsóval...neked orvos kell, nem fogyókúra
2016. jan. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tudtam hogy rossz kommenteket kapok.

De nem nem kell nekem orvos,sok lány van aki vékonyabb mint én és nem anorexiás meg semmi.

Egyszerűen csak szeretnék jobban kinézni,alakosabban.

Nem tudok mit kezdeni a fölösleges hájammal.

2016. jan. 9. 22:46
 5/6 anonim ***** válasza:
de ehhez a magassághoz nem kell 30kilo,segitünk,neked normális testsuly kell. nem kevesebb kell...csak a magasságod miatt...neked akkor van jo alakod ha több a sulyod,nem fogynod kell...........
2016. okt. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Te bolond vagy.Ugyan ekkora vagyok mint te és 9kilóval több mégis nekem azt mondják hogy az alakom átlagos.Érted?Átlagos.Szóval te nem dagadt vagy hanem bolond.márnemazért.
2016. nov. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!