Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valaki diszkréten tudna...

Valaki diszkréten tudna segíteni SOS? N24

Figyelt kérdés
24 éves vagyok kb azota kezdtem el hizni miota menstruálok 11 éves korom ota.Tavaly elött elértem egy igazi vágósulyt ami 90kg tavaly leadtam 16 kg-t 73 lettem aminek örultem nagyon.Most decemberben viszahiztam a felét 7 kilot ujra 80 kilo lettem a 163 cm hez és a koromhoz ez rengeteg.Nem szultem még.Depresszios vagyok és PMS-em van.Mielött megjon zabálok.Most annyira lennt vagyok hogy már öngyilkos akarok lenni mert nem birom nincs eröm ujra elkezdeni sirö görcseim vannak mindennap.Utálom magam tudom hogy az én hibám és én segithetek csak magamon.Tudna valaki olyan fogyasztószert amit beveszek és nem lesz étvágyam??Tudom a drog a legjobb erre csak nem tudom beszerezni mert nem mozgok olyan baráti körökbe.Probáltam már nagyon jó..Csak azért az mégis drog...Nem ismer valaki valami tényleg hatásos szert?Utálok már az utcára is kimenni nem vagyok olyan nagyon folyos kovér csak szégyenlem magam nagyon...

2016. jan. 20. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyon nagy gondok lehetnek az önértékeléseddel. Ilyet nem szoktam írni, de ha tényleg ennyire magad alatt vagy, akkor tényleg szakmai segítségre van szükséged!!!

Időt kellene adnod magadnak. Folytonos kalóriadeficit, némi mozgás, és különösebb megerőltetés nélkül is pár hónapon belül látványos eredményeket tudnál elérni.

2016. jan. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pszichológus!


No meg alacsony GI-es diéta és mozgás.

2016. jan. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 DarkLantern válasza:
Csökkenteni kell a szénhidrátot. Nézd a Glikémiás Indexet (sok ételen van ilyen) Egyél a fehérkenyér helyett teljeskiőrlésűz, grahamet, magvasat. Egyél magvakat (szezám, len, tök, fenyő stb...) illetve zöldséget (brokkoli, káposztafélék,hüvelyesek) ezek VNOÉR-ok, vizet kötnek meg, segíti a fogyást. Fontos a mozgás is. Kórházban kérhetsz diétát is ( pl a 2500 kcal-t leviszik 800-ra) be kell feküdni, segítenek tanácsokkal is.
2016. jan. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Még is milyen drogot próbáltál, amitől lehet fogyni?
2016. jan. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos nem fű, mert attól éhes lesz az ember. Én persze nem tudom, de valaki mesélte, hogy neki mesélték.
2016. jan. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Speedtől talán.
2016. jan. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!