Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen anyagcsere serkentőt...

Milyen anyagcsere serkentőt próbáltatok már? Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18 éves lány vagyok, egészségesen és szénhidrátszegényen étkezem, rendszeresen sportolok (még a heti 5 tesiórámon kívül is), viszont az anyagcserém nagyon lassú (valószinűleg genetika). Már fogytam pár kilót, de mondhatni megállt a fogyásom, és már csak pár kiló kéne, hogy ,,célba érjek". Ezért gondoltam, hogy valamilyen anyagcsere gyorsító teát kéne alkalmaznom, mert 3-4 naponta kell csak vécére mennem, akkor se leszel sokkal könnyebb, ha értitek... :( Kérlek segítsetek! (Zöld tea, zabkása, napi sokszori étkezés, cigi, kávé semmit sem hat nálam, rengeteg vizet és zöld teát iszok egy nap, lehetőleg ezeket ne írjátok.)

Köszönet előre is.



2016. jan. 24. 08:15
 1/3 anonim ***** válasza:
menj el orvoshoz kivizsgaltatni magad, lehet hormonproblemak is..
2016. jan. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az anyagcseréd gyorsaságának semmi köze ahhoz, hogy milyen gyakran mész székelni.

Az anyagcseréd gyorsaságát csak onnan észleled, hogy hogyan fogysz. Nekem volt egy lakótársam, aki hiába diétázott és sétált napi 2 órát, 163 kilósan is csak fél kilót fogyott hetente. Neki lassú volt. Ő a biotech super fat burnert használta, azzal az első hónapban ledobott 19 kilót

2016. jan. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A citromos vîz segit
2016. márc. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!