Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Herbioticum L-carnitine 1000...

Erős Krisztina kérdése:

Herbioticum L-carnitine 1000 mg-osat vettem, mikor szedjem? Torna előtt, vagy mikor felkelek, éhgyomorra? Mikor eredményesebb? 5-kor szoktam tornázni 30 percet!

Figyelt kérdés
Kinek milyen tapasztalata van??Hatásos?Nagyon kevés felesleget kellene leadjak!!!!

2016. jan. 24. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Én torna előtt kb fél órával szoktam. Nekem semmit nem ér, pedig komolyabb L-karnitinom van. Ugyanúgy fogytam L-karnitin nélkül is, mint vele. Az étrendre fektess nagyobb hangsúlyt, az hatásosabb:)
2016. jan. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Krisz85 ***** válasza:

A mai napig nem bizonyított tudományosan a zsírégető hatása, sőt:


. A populáris táplálékkiegészítő köztudottan javítja a zsírégetést. Ezen felbuzdulva sokan öntik magukba. A lényeget azonban a reklámok elhallgatják. először is: a szervezet csak igen hosszú, sok terhelést követően kerülhet L-carnitin deficites állapotba (rendszeresen napi 3-4 óra sport esetén, de ekkor sem mindig). A szervezet két, kommersz aminosavból elő tudja önmaga számára állítani. (Lizin és Metionin). Plusz bevitelével nem fogunk fél grammal sem több zsírt égetni, sőt, mivel sokszor édes löttyökbe keverik, még az egész zsírégető folyamat ellen is dolgozunk ez által. Bajunk persze nem lesz tőle, csak fölösleges. Tehát ha csak nem vagy vegán, és ha csak nem sportolsz napi 3-4 óra fölött, ne ámítsd magad az L-carnitin csodálatos zsírégető hatásaival. Inkább sportolj még egy picit és egyél kevesebbet a cél érdekében. (hogy miért "L" a Karnitin? mert ez a vegyület egy optikai izomer, ami azt jelenti, a polarizált fényt balra forgatja. Párja, a D karnitin (ami jobbra forgatja) az L forma tükörképe, fizikailag vele egyező tulajdonsággal, de biológiailag inaktív forma, nem is használjuk)

2016. jan. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményt!!!

Igazából már nagyon kevés felesleg van rajtam,ami a hasamon,és a csípőmön van!!!Már 3 hónapja minden nap (kihagyás nélkül) 30 percet tornázok!És az Istennek nem akar lemenni!!!Már lement 7 kg,de a háj még megmaradt,és sehogy nem tudom leadni!!! :-( Igazából fogyni már nem akarok,mert lement minden honnan,fenék comb,kar,(has,csípőről is de még van egy kevéske zsír)

2016. jan. 29. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!