Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A fogysztó kapszula, kinek...

A fogysztó kapszula, kinek vette el az ėtvágyát? Ės sikeres fogyászt tapasztalt? Melyiket ėrdenes megvenni ėtrend kiegėszitő kapszulát

Figyelt kérdés
2016. jan. 31. 04:05
 1/2 A kérdező kommentje:
Ėrdemes*
2016. jan. 31. 04:06
 2/2 anonim válasza:

Egyiket sem éri megvenni.


Mozogni kell és egészségesen étkezni. Étvágy csökkentővel és koplalással csak az izmot égeted le magadról, és ott marad a formálatlan zsíros kiéheztetett test. Ritka csúnya látvány.


A futás jó, de csak ha jól csinálod intervall edzésben csináld. Értem én, (nem tudom az edzettséged) hogy 15 perc futást felosztasz részekre, bemelegítés után 20-30 sec sprint( ha életedben nem futottál még tíz métert se elég egy sima gyors futás is) ha ez meg van akkor 60-75 sec kocogás (ha életedben nem futottál még tíz métert sem jó egy erősebb séta is). Az a fontos, hogy egy rövidebb ideig tartó intenzív terhelés után egy hosszabb pihenő időt tartasz. Ez bőven elég esetleg egy meg nem nevezett oldalról tölthetsz le neves emberek által készített otthon is elvégezhető tornát azt még csinálod mellé.


Edzés tervnek körülbelül úgy csinálnád, hogy hétfőn futsz 15 percet (úgy ahogy fentiekben leírtam), kedden bohóckodsz otthon arra a videóra, szerda pihenés, csütörtök bohóckodás megint a videóra, pénteken futás, hétvégét totálisan hagyd meg pihenőnapoknak.


Kajában pedig egyél sokszor keveset. Lehetőleg kerüld a péksüteményeket, a csokit és az üdítőt igyál vizet(tetszés szerint ízesített is lehet).


Láss esetleg a jövőbe is havi másfél kiló mínusznál többről ne álmodj ez kevés annál többre.


Sok sikert remélem tudtam segíteni.

2016. jan. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!