Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Elkezdtem Hellburner Reloaded-...

Elkezdtem Hellburner Reloaded-et szedni de nem érzem hogy bármi kis segítséget nyújtana. Miért?

Figyelt kérdés
Azt gondoltam,hogy felpörgetni nem fog,mert semmilyen koffein tartalmú cucctól nem pörgök be,de az étvágyammal sem nagyon csinált semmit.Kicsit hányingerem lett tőle reggel (de az is lehet hogy ennél a hajvitaminom volt a ludas) és annyi.Konkrétan semmit nem érzek,mintha be se vettem volna.Pedig sokan dícsérték,hogy segít a fogyásban.Természetesen diétázok és sportolok mellette,szóval nem ettől várom az isteni csodát,csak azért ennyi pénzért jó lenne ha valamit azért csinálna :D 20/L
2016. febr. 3. 13:27
 1/4 Szabi.L ***** válasza:

Én L-karnitint ajánlanék neked. Segít felpörgetni az anyagcserét.


Írtad, hogy nem vette el az éhségérzetet. Az a helyzet, hogyha farkas éhes vagy, akkor valami nincs rendben a diétáddal.


Le tudnád írni a tegnapi napod? mit és mikor ettél?

2016. febr. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze,tehát reggelire egy szendvicset ettem (2 szelet teljes kiörlésű kenyér,vékonyan light krémsajt,1 szelet selyemsonka,uborka,paradicsom,saláta),10 óraira gyümölcsök joghurttal (mangó,papaya,ananász,passiógyümölcs-az egész 12 dkg volt),ebédre barna rízs,metélőhagymával és csirkemellel (7 dkg rízs,10 dkg hús),uzsira egy zöldalma,vacsorára görögsali (saláta,uborka,paradicsom,lilahagyma,5 szem olivabogyó 5 dkg elvileg light feta,az egész 23 dkg volt.)
2016. febr. 3. 13:42
 3/4 Szabi.L ***** válasza:

Reggelire csak 1 szelet tk. kenyér menjen, mehet egy egész csomag selyem sonka(100g), zöldség az rendben van


Gyümölcsöt nem ajánlom diéta idején, mivel tele van gyümölcscukorral.


Ebéd az teljesen jó, ilyen étkezések kellenének egész nap. Csak néha elhagyni a rizst.


uzsonna az tök rossz.


vacsorára jó a görög saláta, de sajt helyett főtt tojásfehérjét tegyél bele kb. 3 tojásból.


ezt nézd át, ez lenne a cél: [link]


Nem írtál súlyt, meg magasságot sem. De a mennyiségeket neked kell kitapasztald. A lényeg, hogy heti 1kg-nál ne menjen le több.

2016. febr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen akkor megpróbálok jobban figyelni az étkezésre!
2016. febr. 3. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!