Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Tudtok olyan fogyasztoszert,...

Tudtok olyan fogyasztoszert, ami segithet?

Figyelt kérdés

Rendszeresen jarok kondizni ill. zsiregeto orakra is elmegyek heti 2x vagy 3x (mivel most vizsgaszezon van, tobbre nincs lehetosegem, de egyebkent heti 4x megyek). Dietazom, a vitalfoodtol rendelek eteleket, kaloriabazison szamolom a kaloriakat ami az 1300-1400 kozott szokott lenni, es emellett csak szigoruan reggelire eszek rozskenyeret. Tesztat csak ritkan, akkor is dietasat es lisztes sutiket pedig egyaltalan nem eszek. Csakhogy mostanaban vmiert nagyon megkivantam a hizlalo eteleket, es ugyan ellenallok, de nagyon nehezen plusz mar mar egy ideje egy grammot sem fogyok. Vmikor csalok is, mert mar annyira nem birok ellenalni, csakhogy ez azert fura mert eddig nem is rendultem meg soha, mindig szigoruan ragaszkodtam a dietahoz.


Szoval kene vmi szer, ami segit fogyni es csokkenti az etvagyamat. Mas tipusu valaszok nem erdekelnek (itt pontosan azokra gondolok, amikben az efele szerek ellen beszelnek).


83 kg/175 cm/no


Elore koszonom a segitseget!



2016. febr. 10. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Bocsi, de nincs olyan csodaszer, amitől te fogyni fogsz! A fogyás diétától, mozgástól és egészséget táplálkozástól lehetséges.


Azért kívánod most a hizlaló ételeket, mert a sok stressz miatt adrenalin termelődik és emiatt alakul ki folytonos éhségérzet. Én is átéltem már ezt, mikor vizsgaidőszakom volt. Folyamatosan ettem és édességet is. Ilyenkor ha max 1, másfél kg felszedtem, de azt leadtam, miután vége lett a vizsgáknak. Utána már nem ettem annyit és mozogtam.


Szóval legyen önkontrollod megállni pl. az édességeket és a hizlaló kajákat. Ennyi a trükk.

2016. febr. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Tuti lepontoznak, és azt állítják nem igaz, de én TAPASZTALATBÓL írom.

Hódi Pam féle ördögnyelv...ennél éreztem, hogy nem kívánom annyira a kaját. Aztán utána olvastam, hogy króm van ebben a bogyóban és az csökkenti a kaja utáni vágyat. Keresgéltem és sokan írták, hogy a króm tablettától nem kívánták az édességet sem...

2016. febr. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Lehet, hogy nem ilyen válaszra vársz, ezért ne haragudj. Étvágy csökkentőt ne szedj. Ha találsz is valami készítményt, ami használ az csak addig hat amíg szeded. Utánna jön vissza minden. Mivel nagy lesz az önbizalmad mert viszonylag erőlködés nélkül fogytál, ezért utánna bátrabban eszel és duplán visszajön amit leadtál. Agyban kell elhatározni magadat hogy kevesebbet eszel és kész. Gondolom nem akarsz életed végéig pirulákon élni. Inkább étkezések előtt igyál 2-3 dl vizet. Ha eléred hogy a gyomrod összeszükül,akkor fog csökkenni az étvágyad is.

Ha fogyni akarsz, ez a legfontosabb:

HA NAPI SZINTEN TÖBB KALÓRIÁT VISZEL BE A SZERVEZETEDBE MINT AMIT ELÉGETSZ AKKOR HÍZOL, HA TÖBBET EL TUDSZ ÉGETNI, MINT AMIT BEVISZEL, AKKOR FOGYSZ.

Ne várj rögtön eredményt. Lehet hogy egy hónap is eltelik mire megindul a fogyás. Sőt, mivel a szervezeted elősször tiltakozni fog, lehet hogy az elején 1-2 kg felugrik még pluszba.

1. Étrendváltoztatás. Nagyon figyelj oda délután illetve este mit és mennyit eszel. Este már duplán ragad minden.

2. Én ezt szedtem: BRUTAL BLADE zsírégető. Nem csökkenti az étvágyat csak segíti a zsírt elégetni. Hatásosabb ha edzel mellette. SZAKEMBERTŐL KÉRJ TANÁCSOT MERT VÉRNYOMÁSPROBLÉMÁK LEHETNEK!

3. Heti 3-4 alkalommal kardio edzéseket végeztem szobakerékpáron. Unalmas, de nagyon jól megizzaszt. Hatásos.

Én e 3 dolog segítségével 20 kilót fogytam 5 hónap alatt.

Remélem tudtam segíteni.

Szia.

2016. febr. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves elozo,

Semmi ujat nem mondtal, se a fogyasztoszerekrol se a fogyasrol. Kerlek benneteket, hogy TÉNYLEG csak a kerdesre valaszoljatok

2016. febr. 11. 17:48
 5/5 gabor576 válasza:
Én Scitec 100% whey Proteint iszok, ha rám tör az éhség. Utána nem éhezem, és gyakorlatilag csak fehérje, ami nem hizlal, hanem az izmokat építi. Vagy van még kazein/casein, ami ugyanez, csak jóval lassabban szívódik fel.
2016. febr. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!