Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valaki tud tényleg hatásos...

Valaki tud tényleg hatásos fogyókúrás "csodakaszert" ajánlani amit már probált?

Figyelt kérdés

Sok diétát próbáltam már de egyik sem vált be pedig mozogtam is mellé.Egyébként 167cm magas és 54kg vagyok.

16/L


2016. febr. 10. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
heti négyszer egy óra torna, mellé sok zöldség, sovány hús minimális szénhidrát. Emellett rengeteg víz. Nekem ez vált be, két hónap alatt 4 kilót fogytam.
2016. febr. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Krisz85 ***** válasza:
64%

sport és megfelelő étrend,


jah ez már kettő


ha lennének csodaszerek nem lennének dagadt emberek, de vannak, akkor szerinted létezik ilyen?

2016. febr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nincsenek csodaszerek. Nem próbáltál jó diétát, pedig nem nehéz. Ha csak fogyni akarsz, elég a kalóriadeficit, no persze azért éhezni és megbetegedni sem akarunk, ezért kell jó étrend, de azt is meg lehet azért találni, akkor is, ha speciális, nem szokványos igényei vannak a testünknek.


A súlyod amúgy teljesen jónak tűnik. Talán ezért is nehéz fogynod, bár áldozatokkal lehetne vinni belőle, kérdés, érdemes-e.

2016. febr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egészséges súlyból csak egészségtelenül lehet fogyni, ez a te problémád.
2016. febr. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom de mint irtam fent ez nem nem jott be.
2016. febr. 10. 23:03
 6/6 anonim válasza:

kaloriabazis.hu ... ez az én csodaszerem. Abszolút hatásos, 10 hónap -24kg...kevesebb kaja, több mozgás, ennyi. semmilyen pirula nem fog lefogyasztani!

Amúgy meg abszolút tökéletes a súlyod a magasságodhoz!

2016. febr. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!