Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Vélemények tapasztalatok a...

Vélemények tapasztalatok a ZACTOL tablettáról?

Figyelt kérdés
2010. márc. 31. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Kamu szar
2010. márc. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én is pont most olvastam,elég jól hangzik.De hatásos is?
2010. márc. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Jól hangzik, mert épp ezzel akarják beetetni a hülye embereket, hogy se mozogni, se diétázni nem kell ahhoz, hogy lefogyjanak.


Persze, szép is lenne 1 hét alatt 7 kilót ledobni, én lennék a legboldogabb ember a világon, hisz nem kéne minden nap 1 órát izzadnom, hogy lemenjen rólam az a 3 kiló amit hetek óta probálok eltüntetni.


Ez ÁTCSESZÉs, és nyugi, a pénzed se fogják visszatéríteni ha nem válik be.


Dehát aki hülye az haljon meg..

2010. márc. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Aki hülye az hajlon meg??? Nem vitted kicsit túlzásba? Amúgy mindenkinek az használ amiben hisz. Ha hiszel benne, hogy az Neked segít és fogsz fogyni tőle akkor le is fogsz. Nekem már számtalanszor volt erre példa, hpgy gyógynövényes bogyókat vettem pl hajamra, bőrömre, allergámra, (gyógynövényesnek mellékhatása ugysincs) és tök egészséges lettem... Előző meg valóban fusd le magadról a 3 kilót de pl 13 at vagy 33 at nem olyan könnyű...
2010. ápr. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13%

Akkor meg vegyél Tízezrekért ilyen szarokat és miközben meg se mozdulsz meg tömöd magadba a sok kaját akkor hidd azt hogy le fogsz fogyni..


Akkor vegyétek meg, 3 csomaggal is tuti használni fog!!!!!!!

Hatásos mint állat, ajánlom mindenkinek.

2010. ápr. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amugy meg tudod egyáltalán , miről van szó??

Nézd meg neten a reklámját röhögni fogsz mivel probálják etetni az embereket.

2010. ápr. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
40%
Ha elolvastad rájöttél hogy a kommentem nem a gyógyszerről szólt, hanem az előző véleményről... Segg vagy Te. Nyomi. Amúgy ilyen felfogással remélem soha többet egy Aspirint sem veszel be, mert akkor azt is minek... Csak nem elhiszed h használ??? Nyilván nem arra gondoltam, h egyél 10 kg szalonnát vacsira, hidd azt h használ és lefogysz... De TE biztos rohadtul ráérsz naponta tornázni meg futkorászni, de vkinek tényleg nincs 5 perce sem... A Te kommented sem a kérdésről szólt, hanem a fikázásról...
2010. ápr. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
25%

Hát te marhára félrebeszélsz.

A kommentemben max az volt durva "hogy aki hülye haljon meg",ezt egy kicsit durván fejeztem ki, nem igy gondoltam,de amugy ez is lehet a vége ha mindent bevesztek.


Azt hülyéztem le le, aki elhiszi, hogy 1db tablettától 1 kilót fog fogyni NAPONTA, ami teljesen irreális, és már ebből látszik hogy kamu az egész.

A másik, hogy a cég Szlovák- legalábbis ezt állitják, ami szintén feltünö kicsit, probáld meg felhivni őket fel se veszik- mivel kamu a cim+ telefonszám is.


Szóval veszel 10.000 ért 5 tablettát, aztán utána még reklamálni se tudsz , miután rájöttél hogy jól átcsesztek.


Ránéz az ember és látszik h kamu az egész -- és én ezeket hülyéztem le akik megrendelik ezt a KAMU cuccot.

Ennyi.


De VEGYÉTEK meg!!! Sok sikert!!


Aztán ha eltünnek a világból a kövér emberek akkor aztmondom hogy használ, ja.

2010. ápr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!