Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mondanátok nekem olyan "szert"...

Mondanátok nekem olyan "szert" ami rendszeres futás mellett egy kicsit beindítja a fogyást?

Figyelt kérdés

Sajnos pincérkènt dolozom és nincs időm normàlisan enni. 2x eszem egy nap reggit ès vacsit. Napközben meg egy kis salàtàt,gyümölcsöt.


Köszönöm a vàlaszokat!



2016. márc. 23. 12:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én napközbe csinálnék pl gugolást ami megdobja a pulzusom, és erősítenék futás helyett
2016. márc. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szer nem kell.

A normális evésre mindig van idő, csak akarni kell.

2016. márc. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ha nagyon szeretnel szert szedni lkarnitin krommal.
2016. márc. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

2es kommentelő.

10kor elmegyek itthonròl ès van h 11kor esek haza.

Ès sajnos nincs időm szépen leülni ès enni. Mert amilyen hajtàs van örülök hogy èha inni tudok :)

2016. márc. 23. 14:36
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt szedem, valahol ezt olvastam, hogy jó ilyen célra.

Mondjuk, nemrég kezdtem csak el szedni, szóval személyes tapasztalatom nincs még.


Igen ismerem ezt az életet, mondjuk nem pincér voltam,hanem eladó....

Ez volt nekem is, fél órám volt egész napra (9-től este 8-ig).

Fel is szedtem jó pár kg-t

2016. márc. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nem fogysz, akkor valószínűleg mégis sokat eszel. Leírhatnád, hogy hogy néz ki az a napi két kaja, és miből mennyit nassolsz napközben.
2016. márc. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Felkelek,Tea minden nélkül. Reggeli vagy gyümölcs vagy müzli vagy 2 szelet mèzes vagy lekvàros kenyèr.

Amkor a munkahelyemen kb 3kor eszek paradicsomot,salàtàt,rèpàt vagy egy almàt. Gyömòlcs levet szoktam inni nap közben.

Este amikor haza èrek meg amit èpp talàlok :D jò nem,sajtot szoktam enni vagy egy szelet valamilyen kenyeret.

Szabadnapokon eszem csak főtt ételt de akkor kerülöm a tésztàt ès hùst semmilyen formàban nem eszem

:)

2016. márc. 31. 10:05
 8/11 anonim ***** válasza:

Na hát így már értem, hogy miért nem fogysz. Fehérje bevitel túl alacsony, az sem komplett többnyire. Szénhidrát meg sok megy, ezért hízol.

Miért nem eszel húst? Alapvető fehérjeforrás. Ha nem szereted, akkor több tejtermék kéne és tojás. Ha ezek sem mennek, akkor meg hüvelyesek kellenek a gabona mellé, hogy teljes fehérjét kapj. De ezekből elég sokat meg kell enni, akkor meg besokallsz szénhidrátból.

Aztán ami itt nagyon a fogyásod ellen dolgozik: kenyér, gyümölcs, gyümölcslé. Mindegyik gyors felszívódású szénhidrátforrás és sok kalória. Igyál vizet, vagy cukrozatlan teát. Édesítőszert használhatsz.

Nem fogok itt mindent kifejteni, de tájékozódj táplálkozás terén, mert ez az étrend egy katasztrófa. Kezdésnek elolvashatod a sárga kapszula című ingyenes ebookot, az alapokat meg lehet érteni belőle. A táplálékkiiegészítős résszel ne foglalkozz, hacsak nem úgy szeretnéd kiegészíteni a fehérjebeviteled. A fehérjeigény sem vonatkozik rád, nem vagy testépítő, de a minimum ajánlott napi fehérjebevitel 0,8 g/testsúly kg. Tehát ha mondjuk 60 kg vagy, akkor 0,8*60=48g fehéjére szükséged van minimum, és ennek teljes fehérjének kéne lenni. Ez olyan 20-25 dkg sovány hús (pl. csirkemell) naponta. De ha sportolsz és/vagy kalóriadeficitben vagy (fogyás), akkor ezt illene megemelni, szerintem olyan napi 70-80 g-ra.

2016. márc. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az kimaradt, hogy ha a műzli hozzáadott cukros vacak, akkor azt is mellőzni kéne, illetve a lekvár is egy cukorbomba. Cukor-cukor-cukor, erre épül a napod, ez nagyon nem jó.
2016. márc. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Minden cukros dolgot mellőznöd kéne. kenyeret teljesen kiiktatni, a listes dolgokat is. üditő helyett ráállíni az ásványvízre... ebből legalább naponta 2-3 litert meginni, úgyanis gyorsítja az anyagcserédet. Ha nem szereted a vízet (én így vagyok, kell lennie valami ízének ), akkor másfél literbe csavarj bele izélés szerint citromot és idd úgy. Nappalra kéne beiktatnod a második kaját... mert este 6 után nem nagyon kéne már enned! kb ennyi jutott eszembe ! Remélem tudtam segíteni.


A futás az jó lesz... a legjobb mozgásforma a fogyni vágyóknak.

2016. ápr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!