Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hatásos módszer, ha széklethaj...

Hatásos módszer, ha széklethajtással próbálunk fogyni?

Figyelt kérdés
Szeretnék fogyni, legalább 5 kilót rövid időn belül, mert rémesen érzem magam így. 170 cm vagyok, és 65kg. a hasamra hízom folyton, de mostanság már az arcom is elég kikerekedett és a combomon is látható a felesleg ( nem túlzottan ). Arra gondoltam, nem tudnátok-e nekem olyan házilöttyöket ajánlani, amivel pl hányingerem lenne. Nem vagyom bulémiás, nem kell a szent beszéd. ritka alkalom lenne, hogy én hánnyak. nem is hánytam még önszántamból, csak betegségből kifolyólag. szóval, légyszi ha tud valaki valamit ajánlani...
2010. ápr. 4. 14:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%

Maximum kiszáradsz. Végül is, jó az.

Normális diétával kellene próbálkoznod.

2010. ápr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%

"" Arra gondoltam, nem tudnátok-e nekem olyan házilöttyöket ajánlani, amivel pl hányingerem lenne.""


Nézz a tükörbe!Te agyatlan!

2010. ápr. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, ezt a sok hánytatót, meg hasmenést akarót!Egészségre betegséget ne vegyél már be!
2010. ápr. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%
Sűrű kutyabenge tea mindenre jó. Meg kell belőle inni kb 5-10 litert egy nap akkor komoly hasmennést okoz. Ha meg nem bírod meginni (vagy legyűrőd de nem bírod mégse az ízét) akkor jó hánytató. Mondjuk anno apukám kb 20 kilót fogyott vele (asszem 1 vagy 2 hónap alatt). Lassan kezd hatni de aztán nem hagyja abba (amig iszod biztos nem XD), és nem kell hozzá fogyózni (ez mindent kihajt). De nagyon vacak íze van, nem könnyű belőle 5-10 litert meginnii :X
2010. ápr. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
hatásos módszer, de nagyon brutál a belekre nézve.
2010. ápr. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%

Sziaaa!


Én 174 cm vagyok és 65kg én holnaptól (pont jókor:D) kezdek diétázni, ha gondolod csinálhatjuk együtt! Szólj, ha megadjam a címem... megbeszélhetnénk ha szeretnéd.


Amúgy én is legalább heti 2x hashajtózom magam, mert undorodom magamtól...


19/L

2010. ápr. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én meg az ilyen agyatlan barmoktól undorodom....

Zabálni persze jó dolog,aztán a legkönnyebb bekapni egy kis bogyót oszt jónapot,folytatom a zabálást..Persze gyorsan kell,mert mostmár sürgős lefogyni...

2010. ápr. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb úton jártok, hogy tönkretegyétek a beleiteket. Ha ok nélkül használjátok a hashajtót (ami - mint tudjuk - székrekedésre való, nem kövérség ellen), anélkül már egyáltalán nem lesztek képesek sz*ni.


Amúgy sem a 170/65 nem kövér, a 174/65 meg pláne nem, sőt! Ha undorodsz magadtól, inkább keress egy pszichológust, mint elkezdd/folytasd az önpusztítást.

Azzal védekezel, hogy jót akarsz magadnak (hogy sovány legyél), de közben olyan módszert választasz, amivel pusztítod a tested, pontosan azért, mert megundorodtál magadtól (jelzem ismét, ok nélkül). Szóval az agyadban kéne rendet tenni.

2010. ápr. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Igen, talán az agyamban kéne, de nem érdekel. Látom,amit látok.

És ti, tapintatlan idióta se**fejek, fogjátok be a szátokat, mert titeket senki sem kérdezett. Név, és arc nélkül persze tud menni a bepofázás, de egyik se képes arra, hogy segítsen, mi?! Inkább válaszolgassatok azoknak akik totál agyatlanságokat kérdeznek nap mint nap : "ha lenyelem lehetek terhes?" - és társaik. Én feltettem egy értelmes kérdést, vágjátok? Nem azt kérdeztem hogy nő-e béka a hasamban ha sokat iszom. Fogjátok ezt?

És lehet, hogy nem tesz jót a beleimnek, de nem csinálnám rendeszeresen, csak egyszer kétszer...És nektek köszi.

Én nem szoktam "zabálni" vagy hogy mondtad, te töketlen. Csak simán felcsúsznak rám a kilók, vágod? van úgy, hogy egy nap nem is eszem, csak iszom, mégis hízom. Eljut ez az agyadig?

Bocsi csak felbasztam magam:)

2010. ápr. 4. 23:48
 10/15 A kérdező kommentje:

16:13

nem tudok neked privát üzenetet írni:SS

2010. ápr. 4. 23:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!