Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A Regenon ugyanolyan veszélyes...

A Regenon ugyanolyan veszélyes, mint a Reductil vagy az Adipex?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 4. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:

nem nagyon értek az ilyen szerekhez..

de én csak azt tom ajánlani ha fogyni szeretnél hogy kevesebbet egyél és 6 után már ne egyél max igyál 1 pohár tejet.

rendszeresen mozogj minden nap csinálj legalább reggel 60 felülést és délután is azaz 160 felülés.

20 guggolás 30-30 lábemelés mindennap..:]

hidd el beválik én is meg a hugom is igy fogytunk le:D

a hugom 3 hónap alatt 12 kg adott le..

de ne hidd hogy te is 12kg fogsz mivel mindenkinek máshogy regaál a szervezete lehet hogy leadsz te is annyit de lehet hogy egy picivel több időbe kerül míg leadod a felesleget..

jahha és igen ne nagy mennyiségű étel egyél egyszerre csak apránként..pici falatokat.

először nehéz lesz kibírni hogy ne egyél de az akarat mindent legyőz..és gyógyszereknek ne higgy azoktól soha nem fogsz fogyni hidd el tom..;D

2010. ápr. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a regenon az adipexnél gyengébb,a reductilt nem ismerem.
2010. ápr. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsiságból kérdezem, én sem merek gyógyszert szedni. Csak az van, h. már 7 hónapja heti 4 nap, napi 2 órát sportolok emellett most elkezdtem táncolni, de még nem túl sokat fogytam.
2010. ápr. 5. 17:17
 4/4 A kérdező kommentje:
mondjuk a lassú fogyás az egészséges, meg egy idő után a diéta + a sport mellett is megáll a fogyás
2010. ápr. 5. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!