Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szerintetek? Hogyan fogyjak?...

Cintuskaa kérdése:

Szerintetek? Hogyan fogyjak? Lent a tobbi.

Figyelt kérdés
19 eves vagyok 163cm es 70kg kb. Na ebbol szeretnek 10kgot leadni . 7-15ig dolgozom 16ra erek haza . 18ig kb fozok 19ig takaritok utana furdok alszok . az egyetlen megoldasnak azt talaltam ha az etrenden valtoztatok . most sok sok tojast eszek . lenyomok a torkomon minden reggel 1dl alma ecetet ,cukor nelkuli kavet iszok . ezek mellett keveset eszek . na ilyenkor mivan? Nem megyek el dietetikushoz mert nem koltok ra egyreszt masreszt idom se lenne.

2016. ápr. 11. 05:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennyi az étrenden változtatás vagy mi? Ilyen almaecetes f*st minek iszol? Jól esik? Kb. szétmarja a gyomrod. Kávéba stevia nyugodtan mehet. Napi étrended?
2016. ápr. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1 dl ALMAECET ??? Normális vagy ? Szét fogod cseszni a gyomrod ! Ha valaki az almaecetre esküszik akkor is egy EVŐKANÁL ALMAECET 2-3 DL VÍZBE !!!! a kávét ihatod édesítőszerrel. Ne egyél semmilyen kenyérfélét... listes kajákat, tésztát meg ilyesmit. Egyél sok gyümölcsöt , zöldséget, és igyál naponta legalább 2-3 liter ásványvizet.a nassolást azt mindenképp felejts el. este 6 után már ne nagyon egyél, vagy max könnyú kajákat, pl. salátát. Az hogy tojást eszel, az nagyon jó abba sok a fehérje ami mindenképp szükséges a diétázoknak.

És jó lenne , ha tudnál szánni egy 30-45 percet este egy kis mozgásra. Pl kocogás, bicikli, torna .


Ui. Én a helyedben az almaecetet tényleg visszavenném... ha nem akarsz a dokinál kikötni előbb utóbb.

Fogyni mozgás nélkül nem lehet, ha lehet is ... elég csúnya lesz a látvány (a megnyúlt és narancsbőrös bőr) ezért szükséges hogy valamit mozogj mellé.


Sok sikert !

2016. ápr. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az almaecet nekem is fura, minek az a rengeteg sav? Nem attól fogysz, hogy ecetet eszel.


A sok tojás OK, de mégis mennyit és mi mást? A tojás annyira jó táplálék, hogy viszonylag kevés egyébbel is elég jó tápanyagbevitelt érhetsz el. Én némi zöldséget eszem s kálciumdús olajos magvakat, kis mennyiségben pedig más dolgokat is eszem, illetve a magnéziumra is koncentrálok, ennyi. Nekem jónak tűnik hosszabb távon is (nálam a fogyás egyszeri, de évekig tartó folyamat. persze akad azért kilengés is néha, de a tápanyagbevitelemet a fentiekre alapozom). A tojás gyors, finom, laktató, bár az emberek általában nem esznek belőle sokat.

2016. ápr. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!