Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi a véleményetek a Pectin...

Judit2310 kérdése:

Mi a véleményetek a Pectin italról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fogyókúrába kezdtem,és keresek kiegészítést.Ezért szét néztem az interneten,remélve hogy találok mellé egy hatékony "segédeszközt".Ekkor találtam rá a Pectin fogyókúrás italra.Érdekelne hogy tényleg érdemes -e megvenni és ha igen akkor hogyan kell felhasználni?Mert felhasználási tájékoztatót sehol nem találok hozzá.És kérlek küldjetek hivatalos linket mert azt írogatják több helyen is hogy most már sok belőle a hamisítvány és így nem szeretnék járni.Várom válaszaitok: Köszönöm,Judit.


2016. ápr. 24. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Óvnálak az ilyen marhaságoktól.

Ha a fogyókúrás étrended rendben van, amúgy sincs szükséged kiegészítésre. Nagyon drága, és ha nem is árt (Mert sok fogyókúrás "csodaszer" igen ártalmas.), akkor sem valószínű, hogy segít.

Igaz nem próbáltam, de azt tudom, hogy ilyesmi nélkül is remekül és gyorsan le lehet fogyni, le is fogytam, és te is letudnál.

2016. ápr. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"We diet more than ever, and yet we are fatter than ever". A fogyasztószerek 99.9%-a nem használ, sőt, hosszútávon hízáshoz vezet, így az emberek még több fogyasztószert vesznek. Ne dölj be ezeknek...
2016. ápr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pektin simán nagyobb mennyiségben megtalálható a növényekben, szóval nem érdemes külön italként venni. Nem mintha használna. De ha mindenképpen italként akarod, akkor a befőzőszereknél is megtalálható, iparilag is használják sűrítésre.
2016. ápr. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!