Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Tényleg nincsen senki, aki...

Tényleg nincsen senki, aki fogyott a Lindaxától vagy csak nem mertek véleményt írni, mert lepontoznak titeket?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 07:03
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Hiszel mèg a mesèkben? A fogyasztószerektől max. a pènztàrcàd lesz laposabb... Ha fogyni akarsz, egyèl normàlisan ès kezdj el sportolni. Most!!
2010. ápr. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Tavaly írtam egy esszét, a lapunkban az egyik fogyókúrás teáról, akkora sikere lett, hogy na!Nem a levegőből vettem az ötletet, hanem egyik olvasó bejött és elmondta nekem, hogy hatott rá a tea,megírtam. Igaza van az első kedves kommentelőnek csak a pénztárcád laposodik, irány a mozgás és kerüld a szénhidrát dús ételeket.
2010. ápr. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
csak titkolja
2010. ápr. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na mindegy. Én ma elkezdtem.:)
2010. ápr. 16. 14:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Igyál sok folyadékot,többet mint amennyi jólesik!Van két ismerősöm akik veseátültetésre várnak miatta!A lebomló zsír bomlástermékei miatt károsodhat a vese,nem beszélve az esetleges gyógyszer-mellékhatásokról.
2010. ápr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

vese, máj haza...

plusz általában a többi hasonló szer is csak elősegíti a hatást, de nem előidézi, anyám is evet-ivott meg néha most is minden szart. de zabált, tespedt.... nem ment semmire velük így, ettől kifejezetten nem sokat változott, de mégis: full fölöslegesen elment a pénz.

2010. ápr. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én tornázom,edzek,és nem zabálok. Ja és megfogadtam,sokat iszom! Persze vízet!:)
2010. ápr. 19. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!