Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Forever c9 vélemények?

Forever c9 vélemények?

Figyelt kérdés

Forever c9 méregtelenítő 9 napos kúra?

Vélemények? Tapasztalatok? Árak? Érdemes elkezdeni?


2016. máj. 17. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
hasamról 10kg szín tiszta mérget tüntetett el két kúrával.
2016. máj. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
rost és vízhajtás, nincs ebben semmi csoda, és olcsóbban kijössz belőle napi zabkásával és zöld teával
2016. máj. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elsőhez a kérdésem, mennyibe jött ki? Mennyi idő alatt fogytál le?
2016. máj. 17. 17:22
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
csak kamuztam, a zsír nem méreg, a méregtől meghalsz
2016. máj. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Szia!Egy nagyon jól összerakott program, amit érdemes megcsinálni.Én is megtettem.Mit szeretnél elérni? Méregteleníteni, vagy fogyni is?Ha fogyni, akkor mennyit?Sok jó tapasztalat van vele.Van egy jó kis videó jó pár konkrét személyes tapasztalattal, meg orvosi előadás is a használatáról.A legcélszerűbb és legkedvezőbb saját törzsvásárlói kártyára vásárolni.Sok sikert!
2016. máj. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
23%
Ketten csináltuk a párommal, keress rá, hogy páros clean9. Vannak képek is és részletes leírás. A párom azóta foglalkozik is ezzel mint FIT mentor.
2016. júl. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!