Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » NYERS TOJÁSSÁRGÁJA! Van...

NYERS TOJÁSSÁRGÁJA! Van köztetek olyan aki kipróbálta a nyers tojássárgája reggelire fogyókúrát?

Figyelt kérdés

ha igen milyen formában fogyasztottad, meddig etted/ittad? mennyit fogytál?

NEM ÉRDEKELNEK AZ OKOSKODÓ KOMMENTEK A SZALMONELLÁRÓL STB...



#tojás #fogyókúra #tojásságra
2016. máj. 20. 10:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Engem csak az érdekelne,hogy mi a koncepció ebben?
2016. máj. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
elméletileg ha reggelire kettő tojássárgáját nyersen elfogyasztassz aznap -1, 2 kg . olvastam aki ezzel a módszerrel fogyott 10 kg-ot és érdekelne mások véleménye is.
2016. máj. 20. 10:50
 3/19 anonim ***** válasza:

Miért, ha nem nyersen eszed, akkor hizlal? Nyersen meg nem?

Egyébként a fehérjét szokták csak megenni, akik nagyon figyelnek az egészségükre.

Én az egészet megeszem! Nem nyersen! És mégis tök vékony vagyok :)

2016. máj. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%

2: Ez butaság. Ilyen nincs. Ha fogyott, nem azért fogyott, mert reggel megevett két nyers tojássárgáját, hanem azért, mert kevesebbet evett, mint korábban.

Gondolj bele, ha ez igaz lenne, akkor nem lennének kövér emberek.

2016. máj. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
lehet hogy butaságnak hangzik de én már mindenben próbálok bízni kettő éve fogytam 40 kg-ot teljes életmód váltással egy év alatt. tartottam is másfélévig szépen sőtt még időközben fogytam is pluszba, de egy fél éve nagyon ellustultam es visszajött 20 kg. teljesen elvagyok keseredve akaraterőm elszállt tudom hogy ezt csak azzal lehet véghezvinni mert egyszer már megcsináltam de nem tudom ://
2016. máj. 20. 10:54
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
lustaságból visszahíztál 20 kg-ot. nincs semmilyen csodaszer, csak az életmód váltás. ha egyszer megcsináltad, megy mégegyszer. bár nem valódi életmód váltásod volt, mert akkor nem híztál volna ismét 20 kg-ot.
2016. máj. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%

EZ lehet tényleg hatásos, ha kap töle az illetö egy komolyabb szalmonellafertöze´st, akkor csak úgy szaladnak le a kilók.


De egyébként nem ér sokat, és a tojás - akár a sárgája, akár a fehérje - ugyanannyit hízlal vagy fogyaszt nyersen, mint fözve.

2016. máj. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Hallottam már olyat, hogy kevésbé hasznosul a fehérje (bár nekem ez eléggé illogikus, az állatok zöme olyan jól emészti a fehérjét, alaptáplálék, aki nem hithű növényevő, az szívesen rámozdul az értékes tojásra, fura lenne, ha rosszul hasznosulna, persze ez nem tudományos megközelítés, de nekem ilyenem van), de amiket írsz, gondolj már bele.


CSAK mert megeszel két tojássárgáját, mitől érnéd el a -1,2 kilóhoz szükséges nagy deficitet? :) Mágikusan jóllakat fél napra? Hát nem.

Nekem csak arra jó, hogy picit eltoljam az ebédidőt, akkor se simán ledöntve, hanem tojástejként, majd egy liter kávévá alakítva :D Persze éhségre nem sokat ér, de mégis kalória és nagy térfogat és élvezet, megvan a szerepe.


Nem próbáltam ki reggel, mert akkor sose fogynék (a reggelizést a kalóriadeficittel esélytelen összehoznom), de az első étkezésem nyers tojássárgája szokott lenni. Ha 2, ha 3, akkor sem biztosítja, hogy a kalóriaigényem alá menjek, sőt, inkább nehezíti, annyiban, hogy ez csak ital és szinte ugyanúgy eszek mellette. Az, hogy tojást eszem, az javít, mert ahogy sok más embernél is, laktat, de a sárgája nagyon zsíros, jobb egészben. Főleg, ha arra alapozzuk a fehérjebevitelt, mint én (bár a sárgáják miatt kimarad egy csomó fehérje, minimum napi 2-3, ami olykor jól jön :)).

10 tojás mellett már elég jó esélyeim vannak a fogyásra, de persze akkor sem szabad összeenni fél kiló rizst meg egy kiló banánt, egyszerűen nem fér a keretbe. Csak a zöldség.


A szalmonellától nem félek, nem halálos. Ha be is ütne ez a rém pici esélyű dolog egyszer az életben, bőven megéri, nem adom fel a mindennapos gyönyöröket a nyers tojássárgájával, iszonyat jó, életminőségemet nagyban javítja :) Persze nem voltam még szalmonellás s bizonyára nem is leszek. A tükörtojásnál is emlegetik, az is eléggé nyers, főleg, ha éhes és türelmetlen az ember, a lágytojásom is elég folyós... :D Nekem már annyi.


Nyers tojásfehérjét igyekszem nagyon ritkán enni, na az tényleg nem előnyös, de az is annyira jó és pótolhatatlan számomra.


Tehát még egyszer, ez az agymenés nagyon megalapozatlan, józan paraszti ésszel be lehet látni ezt.


Nincs étel, ital, amit ha megeszel, minimális mértéknél többet segítene (mondjuk 1% anyagcseregyorsulás vagy valami). A tojás pedig pont nem ilyen, csak finom és laktat. Sárgájákat bekapkodni pedig gyors kalóriakeretkitöltést okoz, nincs vele feltétlenül baj, csak tudomásul kell venni, hogy ha azt csináljuk, akkor kevesebb kalória marad másra. Persze 2 még nem vészes.

2016. máj. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
53%
1 nyers tojássárgája és 2 evőkanál cukor, kis csészében jó habosra kikavarni.... Isteni finomság! Nem baj ha nyers...
2016. máj. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 ittittitt válasza:
67%
mi vagy te ? róka,hogy nyers tojásokat akarsz enni? :-p
2016. máj. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!