Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Véleményetek a 30days nevű...

Véleményetek a 30days nevű tablettáról?

Figyelt kérdés

Előre kijelenteném, mielőtt valaki megint belémkötne, hogy nem ettől várok csodát és nem csak ettől akarok lefogyni 8 kilót! Diétázom és rendszeresen sportolok!

Az érdekelne, hogy valóban igaz-e hogy a has és deréktáji elhízás oka valóban az a baktérium amit ez a gyógykészítmény említ? Mert nálam csak itt lelhető fel zsírpárna. Valamint azt írja, hogy segít kitisztítani a májat vesét stb és megszünteti az enyhe gyulladást a deréktáji szerveknél, ez által nem rakódik oda annyi zsír. Itt a link: [link]


Ha valaki esetleg próbálta, érdekelne a vélemény!

Köszi szépen!


2010. ápr. 10. 12:02
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Olvassa még valaki ezt a kérdést? :)

Kedves kérdező! Hogy állsz? Használt a csodatabletta? Lehet én is kipróbálom:)

2010. szept. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Szióka!

Vettem csodatabit, de csak 1 hete szedem, idáig annyit vettem észre, hogy nem vagyok felpuffadva és így laposabb a hasam, valamint nagyon epés voltam és most sokkal jobb a közérzetem. Majd 20 nap múlva meglátjuk van-e eredmény:)

2010. szept. 6. 09:40
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
82%-os vagyok, szia! Örülök, hogy rászántad magad, nem fogod megbánni! :)
2010. szept. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim válasza:

szia kérdező!

Azóta mik a tapasztalatok? érdemes beszedni?

2010. szept. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Engem is nagyon érdekel a tapasztalatod! Írj majd mindenképp :))) Ja és ha megkérhetlek nézd írd már le nekem légyszi, ha amit van a dobozban az a kis tájékoztató abban mit írnak? meg hogy milyen összetevői vannak a tabinak. Kösziike

2010. szept. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Húú most látom milyen marhaságot írtam... Bocsi..:S Szóval gondolom van a dobozában egy kis cetli, tájékoztató a tabiról. Na azt nézd már meg nekem légyszi és írd már meg hogy mit írnak, miből készült. Csak érdekel van-e benne valami olyan amit nem kéne beszedni...

Nagyon köszönöm ha megteszed nekem!

2010. szept. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
google-be, ha beírod, hogy 30 days, szerintem kidobja neked :)
2010. szept. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Köszi, kerestem, de az összetevőkről nem találtam semmit.:S
2010. szept. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Szia!

Az összetevői: tömegnövelő szerek, mikrokristályos cellulóz, (hidroxi-propil-metil cellulóz), máriatövis magpor, articsóka por, édesgyökérpor, gyermekláncfű gyökérpor, rózsagyökérpor, kínai citrommagnólia por, csomósodást gátló anyagok: szilícium dioxid, trikalcium foszfát, béta 1,3/1,6, glükán-kivonat, hordozó: magnézium sztearát, színezék: titán-oxid, fényezőanyag: sztearinsav.


Remélem segítettem! Látsz benne valami káros anyagot? Mert ez engem is érdekelne!


Hatásáról nem igazán tudok mit mondani, már eltelr fél hónap de szemmel látható eredmény nem született, talán a közérzetem jobb tőle, meg nem annyira puffadok!Nálam ez azért nagy segítség.

2010. szept. 16. 07:55
 20/31 A kérdező kommentje:
Most mértem le magam, 2 cm-t karcsúsodott a csípőm! És még a fele doboz hátra van!
2010. szept. 20. 12:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!