Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ki mit hallott a Lives nevű...

DewdropDoll kérdése:

Ki mit hallott a Lives nevű fogyasztó italról?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sok helyen láttam már ezt a Lives fogyasztó italt, és sok pozitív véleményt láttam róla. Ki mit tud erről? Valóban olyan hatásos, mint ahogy azt írják? Segítsetek kérlek :).
2016. jún. 1. 22:08
 1/6 crudy ***** válasza:
Segítek szívesen! Nem hallottam róla de tuti h átverés!!! Ha nekem nem hiszel várd meg a kövi kommenteket.
2016. jún. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
utána se kell néznem, hogy innen megmondjam átverés és kamu az egész
2016. jún. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hol olvastad a pozitív véleményeket? A forgalmazó oldalán?
2016. jún. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem ismerem az italt, de menjünk rajta végig józan paraszti ésszel!

1. A szer azt ígéri, heti 2-3 kg mínusz, azzal, hogy felgyorsítja az anyagcserét. Tételezzük fel, hogy igaz (mert miért is ne...). Ilyen mértékű fogyást a bőr semmiképpen nem tud követni, tehát a megnyúlt bőr garantált!

Ráadásul ha ennyire természetellenesen felgyorsul az anyagcsere, a tápanyagok sem szívódnak fel rendesen, ami tápanyaghiányos állapothoz vezet.

Plusz: mi történne, ha abbahagynád a szedést? Az anyagcsere visszalassulna, tehát a visszahízás garantált!


2. A hozzászólók közt az a bizonyos Princess még izmot is szedett fel. Az anyagcsere felgyorsításával mégis hogyan?


3. A Fux Julianna hozzászóló, aki 3 hét alatt fogyott 15 kilót, egy másik szerrel, egy orosz oldalon, 3 hónap alatt 21-et... Mily meglepő, nem? ;)


[link]


Szintén Ő a harmadik oldalon (itt már Irina néven) már 30 kg-t fogyott:


[link]


Tehát ha még el is hinném ezt a maszlagot, ezek a dolgok máris hiteltelenné tennék a szememben a forgalmazókat.

2016. jún. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2016. jún. 11. 08:02
 6/6 anonim válasza:
Ha létezne ilyen csodaszer már nem lenne kövér ember a világon.Egy módon lehet fogyni megfelelő táplálkozás,és rendszeres testmozgás!
2016. okt. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!