Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Az utolsó 3kg nem akar lemenni...

Az utolsó 3kg nem akar lemenni. A Super Fat Burner (BioTech) segíthet benne?

Figyelt kérdés

8 kiló volt a terv, ebből 5 már le is ment. Szimpla egészséges étkezés (sok fehérje, kevés Ch, megfelelő zsír, csökkentett kcal, sok folyadék) mellett. A sporttól betegség miatt nyár végéig el vagyok tiltva betegség miatt (néha azért csalok, és úszok egyet vagy otthon erősítek - de nem merek nagyon)


Az utolsó 3 kg nem nagyon akar lemenni. Tovább nem szeretném csökkenteni a kaját, mert azzal már inkább izmot vesztenék és éheznék szerintem. Érdemes lenne kipróbálnom vagy felesleges?


174cm, 62kg vagyok


22/L


2016. jún. 2. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Edzés nélkül tartsd magad így aztan majd leszalkasitod a végét is, addig csak penzkidobas lenne.
2016. jún. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem ismerem ezt a terméket, de ha stimuláns,akkor nem is biztos, hogy a betegséggel összeegyeztethető.
2016. jún. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Milyen betegség?
2016. jún. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!