Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valaki tud nekem bevalt...

Valaki tud nekem bevalt fogyaszto, zsiregeto tablettat ajanlani?

Figyelt kérdés
Probalkoztam mar rengeteg dietaval, sporttal , de nem sikerult fogynom. Valaki esetleg valami zsiregeto tablettat tudna ajanlani?

2016. jún. 12. 17:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ja, biztos van ilyen. :D
2016. jún. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Boltokban kapható Tic-tac néven. Használati utasítás:

délben, ebéd után vegyél be 1-et vagy 2-t. Fontos, hogy az ebéd ne legyen nagy mennyiségű, és főleg a magas szénhidráttartalmú ételeket kell csökkenteni(pl. krumpli, kenyér). Naponta 5-6x-i étkezés javallott, lehetőleg mindegyik hasonló jelleggel, de ajánlott naponta legalább 1x gyümölcsöt fogyasztanod.

A tabletta napi maximális ajánlott adagja: 8 szem.

Továbbá naponta 1x ajánlott a sporttevékenység, mely lehetőleg kardioedzésnek feleljen meg, de jobb híján szinte bármilyen sport megteszi (de sakk max. heti 1 alkalommal)

2016. jún. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 crudy ***** válasza:
Nem próbáltál még ki semmit ha nem sikerült fogynod.
2016. jún. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Csak tablettáktól nem lehet fogyni. Tudnak segíteni, amikor már benne vagy a diétában, de önmagukban semmit nem érnek. Kevés szénhidrát, pékárut, cukrot zárd ki teljesen, mozogj többet (futás, intenzív séta), és lesz hatás, ha kitartóan csinálod.
2016. jún. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Az ilyen bunko valaszok nem erdekelnek ;)
2016. jún. 12. 18:55
 6/17 A kérdező kommentje:
Mar probaltam sok mindent es nem sikerult.
2016. jún. 12. 18:56
 7/17 A kérdező kommentje:

Az utolsonak koszonom :)

Letezik meg olyan aki nem egybol lehurrogja a masikat :)

2016. jún. 12. 18:57
 8/17 crudy ***** válasza:

Mi igazán nem lehurrogni akartunk, legalább is én. De egy módszer van a fogyásra és az a diéta. Olyan nincs h az ne működne. Nézd a mi szemszögünkből. Mi tudjuk h nem értesz a diétához és állítod h nem működik ezért fogyasztótablettát akarsz szedni úgy h ha a diéta nincs rendben akkor nem jó semmire a tabletta sem. Érted?


Keress rá h női szálkásító étrend, legyen meg a napi kalóriadeficit és heti 4x aerob 40 percig és fogyni fogsz. Ezt még tuti nem próbáltad.

2016. jún. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Persze megertem es nem rad gondoltam.

9 eve versenyszeruen sportolok es hiaba figyelek oda az etkezesre, akkoris van rajtam felesleg boven.

2016. jún. 12. 19:30
 10/17 anonim ***** válasza:

Szia, nem mindegy hogy most mennyi felesleg van rajtad, lehet hogy már nem is tudsz látványosan fogyni, kérdés hogy mennyi a testzsír.

Zsírégető mozgás előtt érdemes bevenni l-karnitint, bár léteznek egyéb, zsírégetést elősegítő kiegészítők, (pl. Scitec vagy Biotech ) de ezek csak aerob mozgással együtt működnek.

2016. jún. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!