Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Forskolin fógyasztó kapszula...

Forskolin fógyasztó kapszula valóban fogyaszt? Vagy ez a szer is csak átverés? Valakinek bevált már? Netről 14e ft, de van olyan bolt ahol olcsóban beszerezhetem?

Figyelt kérdés
2016. jún. 18. 22:46
 1/4 anonim válasza:
Nincsen olyan kapszula amitől le lehet fogyni! Ezeket a kapszulákat csak a nagyon befolyásolható, hiszékeny emberek veszik meg. Csak kemény munkával lehet lefogyni! Jobb ha elfelejted a kapszulákat!
2016. jún. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyított tény, hogy fogyaszt. Igaz nem te fogsz vele fogyni hanem a bankkártyád! De aki ilyen hülyeségekre pénzt ad ki, az meg is érdemli, ha átvágva érzi magát..
2016. jún. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pedig az emberek akik hirdetik valós szeméylnek tűnnek és nem amerikai kitalált személyek ha nem magyarok és ők mesélték el hogy fogytak ezzel a szerel.
2016. jún. 20. 08:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne legyél már ennyire buta. Akik hirdetik azok csak a betanult és megfizetett reklámot mondják!

Fogyni akarsz?

Tessék megfelelő mennyiségű, megfelelő tápanyagokban gazdag ételeket fogyasztani, és mozogni.

Én szinte mindent eszek, még édességet is, de csak annyit amennyi kalóriára szükségem van. Sportolok mellette, és 94 kilóról jelenleg 79 -ra fogytam. Aki akar az tud fogyni ilyen hülyeségek nélkül. De te tudod.. Ha van felesleges pénzed akkor vedd meg. Én tuti másra költeném a pénzt.

2016. jún. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!