Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Légyszives ne izéljetek a...

Légyszives ne izéljetek a korom miatt! 12/Lány-161 cm-58kg. Fogyni szeretnék! SÜRGŐS! Egyébként szerintetek ideális testsúly? (TÖBBI LENT)

Figyelt kérdés
Mint már mondtam,161 cm vagyok 58 kilogrammal,a hasammal semmi gond,full lapos,a karom se 'vastag',viszont a combom annál inkább,ami nagyon zavar,nem akarok shortot hordani mert cikinek tartom:( Viszont most,hogy nyár vvan,jó,hogy fogok felvenni,1 hónap alatt esetleg valahogy le lehet belőle adni? Marmint hogy egy kicsit legalább éknyabb legyen4
2016. jún. 21. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha tényleg zavar a súlyod, ne egy hónapra tervezd a fogyást, kampányszerűen.

Szertintem döntsd el, hogy egészségesen fogsz enni ezentúl, és ezt tartsd meg mindig :) Nem nehéz, tényleg vannak finom kaják.

Mozogj sokat! Futás az király:)

Viszont sajna nincs helyi fogyás, csak combból nem tudsz fogyni. Ezt genetika dönti el, lehet hogy onnan fogsz utoljára.

Szerintem az ideális kb 50-55 kg lenne. Hajrá :)

2016. jún. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy hónap alatt nem lehet jelentős változást elérni, ami látszana.

Szerintem nem igazán kell fogynod. Te is írod, hogy vékony akarod, full lapos a hasad. A combod valószínűleg azért erősebb, mert ilyen alkat vagy.

Tudni kéne, hogy most mit csinálsz.

Pl. sportolsz-e rendszeresen. Ha nem, akkor kezdj bele, heti 3x.

Iszol-e cukros üdítőket. Ha igen, igyál helyette vizet.

Nassolsz-e. Ha igen, akkor ne tedd. Néha egy süti, csoki, pl. hétvégén, vagy egy fagyizás okés. De nem minden nap és nem nagy mennyiségekben.

Ha csak ennyit megteszel, akkor már garantált néhány kiló mínusz.

Valami durva fogyókúrába semmiképp se kezdj bele, főleg a te korodban. Hiszen most elég fontos hormonális változások mennek végbe a testedben és nem lenne jó felborítani az egész rendszert valami drasztikus dologgal.

2016. jún. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!